fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

iIT Distribution розширює свій портфель мережевими рішеннями від Aruba Networks

Новина

Тепер ми маємо статус сертифікованого партнера і забезпечуємо постачання всієї лінійки продукції вендора, який щорічно входить до групи лідерів ринку дротових і бездротових мереж доступу за оцінками IDC MarketScape і Gartner Magic Quadrant (лідер квадранта вже 15 років поспіль!).

Компанія Aruba — провідний постачальник інноваційних рішень з управління доступом, мережевої інфраструктури, обладнання для мереж передачі даних (точки доступу, контролери, маршрутизатори та комутатори) і мобільних додатків для корпоративних мереж. Нещодавно компанія Aruba випустила на ринок лінійку пристроїв, що підтримують новий стандарт бездротової передачі даних — Wi-Fi 6.

Технології та підходи цього вендора дозволяють дуже швидко розгортати та легко управляти бездротовими мережами передачі даних. Рішення Aruba відрізняються низькою вартістю володіння, універсальністю застосування, простотою розгортання та обслуговування (установка, конфігурація і налаштування обладнання займають мало часу) і високим рівнем захищеності. Завдяки цим характеристикам попит в корпоративному секторі рішень Aruba вже більше ніж 10 років проявляється стабільним лідерством і визнанням у всьому світі.

2020 Gartner Magic Quadrant for the Wired and Wireless LAN Access Infrastructure Report 2020 Gartner Magic Quadrant for the Wired and Wireless LAN Access Infrastructure Report.


Компанія iIT Distribution формує свій продуктовий портфель таким чином, щоб партнери та замовники могли отримувати кращі рішення для своїх проєктів. Тож наші фахівці готові надати кваліфіковані консультації щодо вибору обладнання Aruba з урахуванням конкретних вимог, бізнес-завдань та цілей.

Більше про компанію Aruba

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian