fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Infinidat — найкращий вибір клієнтів Gartner Peer Insights 2021!

Новина

Компанія Infinidat відзначена нагородою Gartner Peer Insights Customers 'Choice 2021 у категорії "Первинні масиви зберігання даних".

Компанія стає власником цієї нагороди на основі оглядів і оцінок клієнтів і кінцевих користувачів третій рік поспіль!

Це визнання має особливу значущість для виробника Infinidat, оскільки вибір роблять безпосередньо клієнти. Всього Infinidat отримала 390 відгуків (160 з яких за останні 12 місяців) від перевірених клієнтів із середньою загальною оцінкою 4,9 зірки з 5.Компанії відзначають Infinidat за надійність, продуктивність, масштабованість, унікальну архітектуру і найкращу підтримку. Ось яскраві приклади відгуків, на сотнях яких будувалися підсумкові оцінки рейтингу Gartner Peer Insights Customers 'Choice:

«У нас є масиви Infinidat, які з'явилися протягом останніх двох років, і їх системи відмінно підходять для нашого середовища. Ми перейшли від старих XIO до Ibox, і вони працюють відмінно. Підтримка Infinidat – найкраща, з ними приємно розв'язувати будь-які питання», – адміністратор СЗД в компанії зі сфери послуг.

«Фантастична система, відмінна продуктивність, надійність і спостережуваність. За 25 років роботи у сфері корпоративних сховищ я ніколи раніше не зустрічав постачальника і системи, з якими було б настільки легко працювати», - експерт в області IT-інфраструктури великого ритейлу.


Infinidat створює продукти, які мають величезний вплив на успіх людей і організацій, адже вони допомагають тисячам компаній досягати більшого. Від якості та продуктивності цих продуктів і служб вендора залежать кар'єри мільйонів ІТ-фахівців і робота IT-команд у всьому світі. Саме тому визнання з боку інженерів і керівників, які щодня користуються рішеннями Infinidat, вкрай важливе.

«Ми дуже радіємо, що досвід наших замовників дозволив отримати визнання кращого вендора для зберігання даних корпоративного класу в висококонкурентній сфері, – каже Філ Булінгер, генеральний директор Infinidat. – Ми не тільки надаємо масштабні інноваційні технології зберігання для створення гнучкої приватної хмари, але і прагнемо забезпечити виняткову якість обслуговування замовників».


Про Peer Insights

Gartner Peer Insights Customers 'Choice — це онлайн-платформа рейтингів вендорів, перевірених реальними клієнтами. ІТ-фахівці та керівництво відділів і компаній, що працюють з технологіями, залишають чесні відгуки та оцінюють різні програмні продукти, з якими працюють. Завдяки даній системі оцінювання Gartner Peer Insights допомагає керівникам компаній в прийнятті обґрунтованих рішень щодо придбання нових технологій, а їх постачальникам — можливість удосконалення своєї продукції на основі об'єктивних, неупереджених відгуків від своїх клієнтів.


Про Infinidat

Орієнтована на програмне забезпечення архітектура Infinidat надає затримку менше мілісекунди, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупної вартості володіння, ніж у конкурентних технологій зберігання. Більше про виробника на нашому сайті. Нещодавно компанія розширила свою продуктову лінійку InfiniBox першою 100%-твердотільною технологією системи зберігання даних InfiniBox SSA, яка дозволяє досягти в 3 рази більшої продуктивності з 40% меншою затримкою. Дізнайтеся більше про інноваційне рішення можливо за посиланням.


Про iIT Distribution

iIT Distribution є офіційним дистриб'ютором рішень Infinidat на території України. Ми надаємо можливість замовити, купити, протестувати або отримати додаткову інформацію про рішення вендора. Також ми тісно співпрацюємо зі своїми партнерами для задоволення потреб кінцевих замовників і надаємо повну підтримку з проєктування та реалізації проєктів на базі рішень Infinidat. Нагадуємо, що раніше Infinidat відкрила нову програму акредитації партнерів, яка допомагає відповідати на складні запити корпоративних замовників. Удосконалення партнерської програми допомагає покращувати якість обслуговування замовників і перевершувати їх очікування. Ознайомитися з тонкощами партнерської програми ви можете за посиланням або отримати консультацію від наших сертифікованих фахівців, заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian