fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Inspur другий рік поспіль стає зразковим постачальником Cloud-Optimized обладнання за версією Gartner Hype Cycle

Новина

Inspur, провідний виробник та постачальник серверного обладнання, систем зберігання даних та послуг у сфері хмарних обчислень, вчергове був обраний компанією Gartner як зразковий постачальник Cloud-Optimized обладнання, згідно з нещодавнім звітом "Hype Cycle for Cloud Computing".


Gartner згадує Inspur у своїх звітах вже другий рік поспіль, підкреслюючи переваги ключових хмарних технологій компанії, що активно використовуються сьогодні, а також інноваційні рішення, здатні задовольнити вимоги майбутнього.

За даними Gartner, провідної світової дослідницької IT-компанії, у найближчі 2-5 років варто очікувати на впровадження масштабних і високофункціональних сучасних застосунків. Ця тенденція безпосередньо пов'язана зі збільшенням числа інноваційних Cloud-Optimized апаратних розробок для великих хмарних центрів обробки даних.


Хмарні обчислення розширили межі гіпермасштабованих хмарних послуг з погляду маневровості та еластичності. Gartner доводить, що у сфері інфраструктури постачальникам гіпермасштабованих хмарних послуг потрібні більш гнучкі та інноваційні продукти, які допоможуть знизити енергоспоживання та експлуатаційні витрати центрів обробки даних, а також оптимізувати конкретні робочі навантаження. Сьогодні все більше ІТ-команд у своїх великих центрах обробки даних використовують саме Cloud-Optimized обладнання.

Це обладнання переважно включає сервери, мережі, системи зберігання даних та спеціалізовані мікросхеми. Компанія Gartner відзначила, що оптимізовані для хмарних обчислень конструкції серверів і стійки дозволяють зменшити енергоспоживання, спростити установку та прискорити доставку обладнання. Наприклад, проєкт Open Compute Project (OCP), в якому компанія Inspur бере активну участь, визначає стандарти для стійкових серверів "all-in-one" у центрах обробки даних. Завдяки використанню Cloud-optimized відкритих стійкових серверів "all-in-one", масштабний ЦОД, що є клієнтом Inspur, знизив споживання електроенергії на 30%, скоротив частоту відмов системи на 90%, збільшив окупність інвестицій на 33% та втричі підвищив ефективність OPS. Inspur щоденно постачала замовнику 10 000 серверів.


Сьогодні технології відкритих хмарних обчислень широко застосовуються в інтернет-компаніях, які експлуатують найсучасніші центри обробки даних. Провідні компанії у таких ключових галузях, як комунікації, фінанси та енергетика, по всьому світу також приєдналися до організацій, які використовують відкриті хмарні обчислення, повною мірою застосовуючи їх під час створення власних центрів обробки даних.

Як єдиний у світі постачальник серверів, який приєднався до всіх Open Computing організацій (OCP, ODCC, Open19), Inspur активно розробляє специфікації продуктів, бере участь у розробці стандартів і керує реалізацією проєктів. Використовуючи відкриті хмарні обчислення та інноваційний підхід до забезпечення глобального співробітництва, Inspur працює з підприємствами галузі над пошуком стійких та високоефективних рішень для інфраструктури великих ЦОД, таких як сервери з рідинним охолодженням, високошвидкісні мережеві комунікації та інтелектуальні системи OPS.

Нещодавно Gartner опублікувала дані про світовий ринок серверів за третій квартал 2021 року. Inspur зайняла друге місце у світі з часткою ринку 11,3%. Стрімко розширюючи глобальну присутність, компанія також збільшує свою присутність у багатьох галузях, пояснюючи це своїм внеском у діяльність організацій, що спеціалізуються на відкритих хмарних обчисленнях.


iIT Distribution є офіційним дистриб’ютором надійних і конкурентних продуктів від Inspur на територіях України, Грузії, Казахстану та Узбекистану, що пропонує свою підтримку у впровадженні інтелектуальних рішень компанії у багатьох виробничих напрямках. iITD прагне забезпечувати своїх замовників лише високотехнологічним й ефективним обладнанням для побудови надійної IT-інфраструктури підприємств.

Познайомтеся ближче з продуктами від Inspur! Продуктова лінійка буде доповнюватися новими продуктами, тож слідкуйте за оновленнями.

Назад

Mobile Marketing
+