fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Inspur — компанія №1 за часткою світового ринку AI-серверів!

Реліз

Штучний інтелект — один з найбільш прогресивних технологічних застосунків у світовій ІТ-індустрії, потенціал розвитку якого напряму залежить від обчислювальних потужностей.


У першій половині 2020 року IDC опублікувала Global Semiannual Artificial Intelligence Tracker, в якому наводяться дані про світовий ринок серверів штучного інтелекту: з нього випливає, що розмір ринку АІ-серверів досяг 5,59 млрд доларів США!


За даними Global Semiannual Artificial Intelligence Tracker, найяскравішими гравцями світового AI-ринку є:

  • Inspur, який здобуває лідерство з часткою ринку 16,4%, ставши компанією №1 на світовому майданчику серверів штучного інтелекту;
  • Dell посідає другу позицію з часткою ринку 14,7%;
  • Третє місце — HPE з часткою ринку в 10,7%;
  • Huawei (6%) та Lenovo (5,7%) посіли четверте та п'яте місця.


Сервери штучного інтелекту зазвичай оснащуються GPU, FPGA, ASIC та іншими спеціалізованими чіпами. Комбінація центрального процесора (CPU) і акселератора може задовольнити потреби високопродуктивного з'єднання та забезпечити потужну обчислювальну підтримку для сценаріїв застосування штучного інтелекту, таких як обробка природної мови, комп'ютерний зір та голосова взаємодія. Така інтеграція стала стимулом для розвитку галузі AI. Згідно зі статистикою IDC, спеціалізовані сервери складають понад 84,2% ринку AI, тобто є його основним компонентом. Тенденція високого попиту на AI-сервери у майбутньому буде зберігатися; очікується, що у 2024 році ринок досягне 25,1 млрд $.


Разом зі збільшенням кількості та складності передових моделей машинного навчання збільшуються й вимоги до обчислювальної продуктивності.


У лютому 2020 року Microsoft випустила нову обчислювальну модель IntelliSense Turing-NLG з 17,5 мільярдами параметрів. На одне тренування (на 125 обчислювальних потужностях POPS AI) витрачалося більше одного дня. Згодом OpenAI запропонувала модель GPT-3 зі 175 мільярдами параметрів, що вимагає продуктивності 3640 PetaFLOPS/s-day. Наразі кількість вимог до обчислювальної продуктивності для штучного інтелекту подвоюються кожні два місяці, а постачання нової апаратної інфраструктури для підтримки AI безпосередньо впливає на розвиток інновацій та вдосконалення додатків штучного інтелекту.


Шлях розвитку AI-серверів від Inspur

Стикнувшись з експонентною кривою попиту на апаратне забезпечення AI, компанія Inspur вирішила зосередитися на розгортанні обчислювальних потужностей, які б підтримали індустрію штучного інтелекту. Компанія розробила комплексний портфель високопродуктивних обчислювальних рішень з підтримкою різних АІ-акселераторів (GPU, FPGA, ASIC тощо), щоб повноцінно активувати сценарії штучного інтелекту.

Inspur також запустила першу відкриту систему прискорення обчислень штучного інтелекту, що відповідає стандарту OAM, аби забезпечити продуктивність завдяки диверсифікованій та відкритій архітектурі сервера AI. Саме постійний розвиток гнучкої та ефективної AI-інфраструктури дозволяє Inspur залишатися попереду всіх. Компанія обслуговує цифрову індустрію на відмінному рівні, активно впроваджуючи власні інновації.


Для розробки AI-технологій вкрай необхідне сучасне обладнання. Тому важливо звертати увагу не лише на його потужності, а й на ергономічність і можливості подальшого розширення.

Наразі варто звернути особливу увагу на два проєктних AI-рішення від Inspur: NF5488M5 і NF5688M6 (переходьте за активними гіперпосиланнями, щоб ознайомитися з Data Sheets продуктів).

Дізнайтеся більше про DL і AI-рішення від Inspur.

iIT Distribution постачає інноваційне обладнання Inspur на територіях України, Казахстану, Узбекистану та Грузії задля стимулювання поширення AI-технологій на наших широтах. Ми прагнемо забезпечувати наших клієнтів тільки якісними продуктами та надаємо повну підтримку у проєктуванні та впровадженні обраних рішень.

Назад

Mobile Marketing
+