fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія iIT Distribution отримала статус Business Partner в партнерській програмі Hewlett Packard Enterprise

Новина

Отримання даного статусу відкриває для наших партнерів ще більше можливостей для реалізації проєктів на основі рішень Hewlett Packard Enterprise, а також отримання кваліфікованої підтримки нашими фахівцями. Об'єднавши наші зусилля з просування інновацій, ми допомагаємо нашим замовникам зростати разом з сучасною економічною реальністю.


HPE Business Partner статус означає, що наші фахівці пройшли навчання, успішно склали тестування і мають навички та досвід для забезпечення максимально ефективного розвитку корпоративної IТ-інфраструктури підприємств.Hewlett Packard Enterprise (HPE) — провідний світовий виробник програмних і апаратних рішень для створення IТ-інфраструктури будь-якого рівня. Технології HPE підвищують продуктивність, ефективність і безпеку ІТ-інфраструктури, забезпечуючи її швидке і гнучке реагування на стрімку зміну конкурентного середовища. Компанія займає передові позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем, програмного забезпечення, послуг і хмарних технологій. Hewlett Packard Enterprise невпинно продовжує впроваджувати інноваційні рішення та удосконалювати кращі у своєму класі продукти.


До складу Hewlett Packard Enterprise входить компанія Aruba — найкращий виробник обладнання для бездротових мереж та іншого передового мережевого обладнання. Сьогодні Aruba входить в трійку абсолютних світових лідерів в даному сегменті. Рішення Aruba завоювали прихильність тисячі компаній через високий рівень безпеки, простоту впровадження та інтеграції з наявними мережами, а також простоту управління та обслуговування.


Як офіційний партнер вендора, ми володіємо унікальною можливістю допомагати партнерам на всіх етапах переходу до нових гібридних технологій, гарантуємо якісне консультування та реалізацію рішень корпоративного класу на базі технологій виробника!

Дізнатися більше про рішення Aruba

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian