fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія Infinidat запускає програму акредитації партнерів

Новина

Infinidat, провідний незалежний виробник систем зберігання петабайтного рівня, оголошує про старт програми акредитації для партнерів по всьому світу!

Нова програма, створена для навчання і допомоги в розвитку бізнесу, складається з декількох освітніх онлайн-курсів. Акредитація допоможе партнерам відповідати на складні запити корпоративних замовників за допомогою рішень для зберігання даних Infinidat. Завдяки новій програмі акредитації Infinidat партнери тепер мають можливість продемонструвати кінцевим корпоративним користувачам, що вони пройшли навчання, тестування та акредитовані для продажу продуктів зберігання даних Infinidat.


ПРОГРАМА АКРЕДИТАЦІЇ

Складається з чотирьох треків, які в кінцевому підсумку призводять до повної акредитації:

  • Partner-Ready,
  • Sales Accreditation,
  • Tech Accreditation,
  • Solutions Track.

Починаючи з цього місяця, партнери отримають доступ до вибору двох з чотирьох доступних треків, які допоможуть навчитися, як продавати Infinidat і заробляти. У партнерів буде можливість використовувати їх для досягнення повної акредитації до жовтня 2021 року. А вже восени Infinidat розширить програму курсу глибокими знаннями, щоб завершити технічну акредитацію. Наприклад, як окремі акредитації, будуть включені такі теми, як віртуалізація/контейнеризація, захист даних і Cloud.


Infinidat співпрацює з інтеграторами та компаніями, які створюють на основі СЗД Infinidat власні рішення і понад 10 років забезпечує їм навчання і підтримку. Виникнення партнерської програми — це логічний етап, оскільки Infinidat постійно розвивається та останнім часом ще більш щільно співпрацює з великими організаціями. Ці зміни дозволять охопити широкий спектр знань про продукти та сценарії взаємодії з замовниками. Нова програма акредитації допоможе підвищити рівень готовності партнерів для надання допомоги корпоративним замовникам і постачальникам хмарних послуг.


Як офіційний дистриб'ютор компанії Infinidat, iIT Distribution рада надати професійне консультування з рішень компанії Infinidat, а також повну підтримку при проходженні даної акредитації своїм партнерам. Ми вже підготували для вас інформацію з детальною програмою кожного із чотирьох треків, які в кінцевому підсумку призводять до повної акредитації, як партнера.


iIT Distribution допомагає своїм партнерам вибудовувати партнерські та дружні відносини зі світовими лідерами-виробниками унікальних рішень на ринку IT-інфраструктури та кібербезпеки, які призводять до десятирічної співпраці та приголомшливих результатів!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом та ми надамо вам детальний огляд програми акредитації та професійну підтримку!

Дізнатися більше про Infinidat

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian