fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанію CrowdStrike визнали світовим лідером у галузі сучасного захисту кінцевих точок для підприємств в останньому звіті IDC MarketScape

Новина

Компанія CrowdStrike, провідний виробник рішень у галузі хмарного захисту кінцевих точок та робочих навантажень, вчора оголосила про те, що вона була визнана лідером у звіті IDC MarketScape!

CrowdStrike Falcon отримав високу оцінку за підтверджену ефективність, передові cloud-native технології та розширюваність.

У звіті IDC MarketScape аналітики яскраво відзначили передовий потенціал платформи CrowdStrike Falcon, керуючись такими її перевагами:

  • унікальному поєднанню провідних галузевих технологій, що демонструє cloud-native архітектура та легкий агент;
  • можливості розширення платформи;
  • людському професіоналізму в галузі керованого виявлення та реагування (MDR), пошуку погроз та проактивних служб.

Крім того, удосконалена технологічна екосистема CrowdStrike, продемонстрована нещодавно створеним альянсом CrowdXDR, також увійшла до списку визначних факторів, що посприяли успіху платформи.


Як коментує нове досягнення Майкл Сентонас, технологічний директор CrowdStrike?

"Звіт IDC MarketScape підтверджує, що для ефективного захисту сучасних кінцевих точок необхідно мати гармонійне поєднання технологій світового класу і людської майстерності, щоб випереджати мінливі стратегії зловмисників і блокувати найвитонченіші загрози. CrowdStrike був побудований у хмарі спеціально для того, щоб користувачі мали можливість використовувати потужність даних безпеки та забезпечувати швидкість і масштаб, необхідні для всебічного захисту підприємства без впливу на бізнес-операції та продуктивність користувачів. Ми дуже раді, що IDC MarketScape визнав CrowdStrike лідером у галузі сучасного захисту кінцевих точок для підприємств".


IDC MarketScape зазначає, що підприємствам слід розглядати CrowdStrike як якісний варіант заміни рішень для кінцевих точок від інших постачальників. Згідно IDC MarketScape, розширюваність і море переваг хмарної платформи Falcon від CrowdStrike лежать в основі сильних сторін та виокремлення CrowdStrike серед конкурентів на сучасному кіберринку.

Компанія безперервно адаптується до потреб корпоративних клієнтів в галузі безпеки і ІТ-технологій, які регулярно змінюються. Завдяки поєднанню розширюваності платформи, інтегрованих технологічних партнерств та обміну телеметрією з постачальниками CrowdStrike Store, CrowdStrike надає підприємствам безліч шляхів до скорочення заборгованості за технології/постачальників та впровадження нових чи модернізованих можливостей.

Дізнавайтеся більше про продукти від CrowdStrike.


Пригадаємо про нещодавні схвальні аналітичні огляди рішень CrowdStrike, які закріплюють позицію компанії як світового лідера галузі захисту кінцевих точок:

  • №1 за часткою ринку сучасних рішень для захисту кінцевих точок у звіті IDC «Worldwide Corporate Endpoint Security Market Shares, 2020»;
  • Лідер Gartner Magic Quadrant 2021 серед платформ захисту кінцевих точок;
  • Найвища оцінка серед організацій "Lean Forward" у звіті Gartner Critical Capabilities for Endpoint Protection Platforms 2021;
  • Лідер в галузі програмних забезпечень для захисту кінцевих точок (Software as a Service) у звіті The Forrester Wave Q2 2021 завдяки найвищим оцінкам за 17 критеріями.


Cвоїми здобутками наші вендори не перестають доводити, що IT Distribution спеціалізується на дистриб'юції лише найкращих рішень безпеки! Ми є офіційним дистриб’ютором компанії CrowdStrike і забезпечує просування їх рішень на території України, Казахстану, Грузії та Узбекистану, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian