fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Комплексне DLP-рішення компанії GTB Technologies отримало сертифікат Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Новина

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України видала компанії iIT Distribution сертифікат відповідності на програмні продукти компанії GTB Technologies.

Результати експертної оцінки підтверджують, що система забезпечення захисту від витоку інформації GTB DLP Suite відповідає високим стандартам технічного захисту інформації, вимогам чинної нормативно-правової бази щодо безпеки та може використовуватися при створенні комплексних систем захисту інформації різного призначення в організаціях державного та комерційного сектора.Отриманий сертифікат дає можливість iIT Distribution працювати з інформацією, що містить державну таємницю при реалізації комплексних систем безпеки на базі рішення GTB DLP Suite в усіх державних, фінансових, міжнародних та інших організацій, де потрібні сертифіковані програмні продукти. Тепер десятки державних організацій і сотні підприємств зможуть оцінити всі переваги комплексного захисту інформації від витоків GTB DLP, яка дозволяє відстежувати не тільки текстові документи, але і креслення, відео- і аудіофайли; контролює як хмарні сервіси, так і тимчасові файли, вебпошту і буфер обміну.


Компанія GTB Technologies досить давно вийшла на ринок DLP-систем, але не дивлячись на це, активно розвиває свої продукти та постійно враховує зростальні вимоги до захисту інформації. Її рішення дозволяє здійснювати перехоплення та аналіз різних видів мережевого трафіку, контроль над доступом до даних на різних пристроях мережі. А також контролювати доступ до інформації в файлових мережевих сховищах і на знімних пристроях. Система легко інтегрується з іншими системами моніторингу інформаційної безпеки та підтримує велику кількість протоколів для перехоплення і аналізу.


Дізнатися більше про GTB DLP Suite

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian