fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Міжнародна конференція «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online»!

Міжнародна конференція «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online»!
Конференція

Інформаційна інфраструктура в банках і фінансових компаніях - складна багатогранна екосистема, яка потребує посиленого захисту від просунутих загроз. Тож значний інтерес і високу зацікавленість такі компанії проявляють до питань кібербезпеки, особливо в умовах пандемії.

Саме тому, Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» спільно з експертами організували захід, на якому вони поділяться кращими практичними кейсами та досвідом просування цифрових послуг, нової моделі законодавчого регулювання банківського, та небанківського фінансового ринку, а також новітніми рішеннями забезпечення інформаційної безпеки в умовах пандемії та онлайн режиму.


iIT Distribution, як одна з провідних незалежних компаній в області CyberSecurity, яка допомагає банкам і небанківським фінансовим компаніям з розв'язання проблем в області інформаційної безпеки, запобігання стійких атак, дотриманні нормативних вимог, виступить в ролі офіційного партнера заходу та поділиться своїми знаннями з учасниками заходу.
Тарас Андрієвський, Network Engineer iIT Distribution розповість про мережеву документацію та автоматизацію від компанії NetBrain.


Ця технологічна платформа створена таким чином, щоб інженери мали повну видимість гібридних середовищ, а також можливість легко їх автоматизувати під робочі IT-процеси. NetBrain дозволяє отримати функціональний та всебічний аналіз фізичних, віртуальних та програмно-визначених мереж організації.

Як офіційний дистриб’ютор та партнер компанії NetBrain ми глибоко розкриємо питання автоматизації та реагування на події з NetBrain, а також ключові можливості та інструменти платформи.


Захід відбудеться 11 лютого 2021 року, запрошуємо до реєстрації!

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian