fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Огляд нової версії NetBrain Integrated Edition 10.0. Продовження

Статті та огляди

Друга частина нашого огляду оновленої NetBrain v10.0 — платформи адаптивної мережевої автоматизації, яка забезпечує миттєву візуалізацію та аналіз критичних даних шляхом інтеграції з апаратним і програмним забезпеченням, а також з системами віртуалізації.

З випуском оновлень компанія розширила кращий в галузі набір інструментів для автоматизації мережі за допомогою широкого спектра нових функцій, які масштабують автоматизацію для наскрізних операцій гібридної мережі:


Network Intent надає можливість документувати структуру мережі для конкретних мережевих пристроїв. Це допомагає інженерам швидко зрозуміти конструкцію кожного пристрою і його нормальний стан. Що ще більш важливо, мережеві проблеми часто порушують структуру мережі, тому є можливість перевірити заздалегідь певний мережевий намір і прискорити процес усунення несправностей.


The Adaptive Monitoring забезпечує інтелектуальну автоматизацію тригерів для виявлення мережевих проблем без перевантаження системи. Він використовує датчики флеш-пам'яті як блоки моніторингу для виявлення аномалії даних, що виникла на будь-якому окремому пристрої, за допомогою опитування даних SNMP/CLI. Як тільки аномалія виявлена, система негайно вживає заходи для виконання заздалегідь визначених мережевих намірів, результати яких нададуть важливі посилання на аналіз першопричин і прискорять процес усунення несправностей.


Функції Decision Tree дозволяють мережевим інженерам ділитися своїми знаннями про усунення тих чи інших несправностей з іншими співробітниками для вказаного пристрою. NetBrain вперше надає візуальну функцію для подання довідкових робочих процесів щодо усунення несправностей. Інформація створюється як автоматизація (мережевий намір, Runbook, команда CLI) і зв'язується з вказаною несправністю, яка може бути визначенена як Flash Probe або Hypothesis.


Повністю перероблений додаток SmartCLI, інтегрована функція динамічного зіставлення, виконуваного модуля Runbook, порівняння і спільної роботи в традиційний процес CLI. Використовуючи новий Smart CLI, мережеві інженери можуть інтелектуально аналізувати вихідні дані CLI, автоматично документувати дії щодо усунення несправностей і ефективно співпрацювати з командою колег. В результаті можна значно скоротити середній час ремонту (MTTR).


Schedule CLI Command призначена для заповнення прогалини «Відсутні історичні дані CLI або недостатньо даних в системі NetBrain. Ця функція дозволяє користувачам тестувати певні команди інтерфейсу командного рядка на певних пристроях. За допомогою цих історичних даних інтерфейсу командного рядка мережеві інженери можуть переглядати та порівнювати дані результатів, щоб прискорити процес усунення несправностей і скоротити MTTR.


Feature Intent Template декодує різні мережеві технології (BGP, QoS, Multicasting тощо). З файлів конфігурації пристрою всієї мережі він створює відповідні ресурси автоматизації NetBrain і визначає відповідні методи виконання (запуск за розкладом або запуск по флеш-зондам) в системі NetBrain для подальшого масштабування рішень NetBrain щодо усунення несправностей для автоматизації.


Завдяки функціям, створеним для загальнодоступної хмари, стає простіше управляти хмарною мережею, що складається з сотень або навіть тисяч облікових записів загальнодоступної хмари:

  • Автоматичне виявлення в мультихмарній і гібридній хмарній інфраструктурі.
  • Наскрізна видимість завдяки динамічній карті.
  • Зіставлення залежностей додатків у фізичній, SDN і загальнодоступній мережі.
  • Використання динамічної карти як єдиного вікна для всіх даних, пов'язаних з хмарою, з власних або сторонніх інструментів.
  • Пошук та усунення несправностей в хмарі за допомогою автоматизації виконуваних модулів Runbook.


IEv10.0 представляє портал інцидентів для забезпечення спільної роботи декількох користувачів, що працюють над одним завданням усунення несправностей. Кінцеві користувачі можуть систематизувати та обмінюватися картами, пристроями, окремими спостереженнями та висновками, націленими на конкретну задачу усунення проблеми, а також співпрацювати з великою кількістю колег для її розв'язання. Крім того, портал інцидентів пропонує окрему сторінку порталу для кожного інциденту. Зовнішні користувачі без ліцензій на NetBrain можуть отримати доступ до порталу, щоб приєднатися до сеансу спільної роботи, переглядаючи карти, публікуючи повідомлення тощо.


Auto Upgrade Enhancements. У версії 8.0 ресурси платформи (такі, як драйвер, модуль, модуль Runbook і шаблон представлення даних) можна було автоматично оновлювати через бібліотеку знань. Тепер у версії 10.0 розширилося управління як компонентами платформи, так і її ресурсами. Користувач може налаштувати розклад оновлення програмного забезпечення, а система надає можливості автоматичного тестування для перевірки основних функцій, таких як отримання даних в реальному часі та шлях до програми. Автотест можна виконати до або після оновлення.


IEv10.0 інтегрується з Splunk, що дозволяє Splunk запускати NetBrain для створення карти та запуску модуля Runbook для зазначеної мережевої проблеми.


Посилання за темою:

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian