fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Огляд нової версії NetBrain Integrated Edition 10.0

Статті та огляди

Мережа - це основа сучасного підприємства. Якщо мережа вийде з ладу, усунення несправностей буде не дешевим, а репутація при цьому постраждає. Ми часто спостерігаємо приклади негативного впливу мережевих збоїв, коли платіжні та комунікаційні системи виходять з ладу, або коли цифрові процеси відключаються, вимагаючи повернення до ручного налаштування. А з появою стрімкого зростання обсягів роботи вдома і віддаленої роботи, роль мережі значно зросла. Отже, необхідно використовувати автоматизацію для управління та обслуговування своєї мережі.

Тож NetBrain подвоїла свої зобов'язання з автоматизації масштабування мережевих операцій для будь-якої мережі, будь-якого фахівця і будь-якої проблеми та випустила оновлену версію своєї платформи зі значним списком нового та унікального функціонала.

NetBrain це платформа адаптивної мережевої автоматизації, яка забезпечує миттєву візуалізацію та аналіз критичних даних шляхом інтеграції з апаратним і програмним забезпеченням, а також з системами віртуалізації. NetBrain дозволяє пришвидшити реагування та обробку різних ІТ-процесів, служить універсальним інтерфейсом і зменшує ручну роботу інженерів з CLI.

З випуском оновленої NetBrain v10.0 компанія розширила кращий в галузі набір інструментів для автоматизації мережі за допомогою широкого спектра нових функцій, які масштабують автоматизацію для наскрізних операцій гібридної мережі.

NetBrain Integrated Edition 10.0 представляє інноваційні технології, такі як Network Intention, Feature Decode та Adaptive Monitoring, для забезпечення масштабної автоматизації мережі. Цей випуск також спрощує спільну роботу щодо усунення несправностей і ескалацію за допомогою нового порталу інцидентів і розширених функцій Smart CLI. Завдяки підтримці загальнодоступної хмари - Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure - і розширених можливостей автоматичного оновлення, NetBrain пропонує більш потужну платформу. Інші нові функції - шаблон наміри функції, SPOG з інструментами управління хмарою, також поставляються в IEv10.0 для подальшого поліпшення автоматизації усунення неполадок.


NETBRAIN ДЛЯ VISUAL MULTI-CLOUD

Підприємства звертаються до хмарних середовищ, щоб отримати гнучкість та лінійну масштабованість, але часто виявляють, що операційна неефективність ускладнює початок роботи. У багатьох випадках вони покладаються на інструменти моніторингу гібридної хмари, які не забезпечують справжню наскрізну видимість в фізичних, віртуальних, програмно-обумовлених і мультихмарних сегментах мережі. NetBrain для Visual Multi-Cloud в версії 10.0 дозволяє користувачам додавати середовища Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure для істинної наскрізної видимості мережі з додатковою підтримкою хмарної платформи в майбутніх версіях.РОЗШИРЕНА ПІДТРИМКА SD-WAN

Як і хмара, SD-WAN стає все більш важливою частиною корпоративних мереж. NetBrain продовжує додавати підтримку провідних на ринку рішень SD-WAN, додаючи підтримку FatPipe в версії 10.0.


АВТОМАТИЗАЦІЯ НА ОСНОВІ НАМІРІВ

Мережева інфраструктура підприємства працює за допомогою тисяч мережевих проєктів, конфігурацій і налаштувань, кожна з яких може бути представлена мережевим наміром. Серед іншого, наміри містять різний дизайн мережі, очікувану продуктивність, політики безпеки, шляхи додатків. Автоматизація на основі намірів призначена для складних робочих процесів мережевих операцій за допомогою інтерактивної та упереджувальної автоматизації.ПОБУДОВА АВТОМАТИЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ШАБЛОНІВ

Інженери-оператори потребують гнучких механізмів, які можна масштабувати до багато платформного середовища з декількома постачальниками. NetBrain 10.0 представляє шаблон Feature Intent Template, який забезпечує декодування функцій і побудову автоматизації на основі шаблонів, дозволяючи членам групи мережевих операцій швидко масштабувати автоматизацію між гібридними мережами. Це значно збільшує кількість завдань і проблем, які можна вирішити за допомогою автоматизації.РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ БЕЗ КОДУ/З НИЗЬКИМ КОДОМ

При роботі з мережевими даними підприємствам необхідний надійний інструментарій без коду/з низьким кодом, який не тільки дозволяє мережевим інженерам швидко створювати розширені засоби автоматизації, а й дозволяє більшій кількості людей розробляти ці засоби, без багаторічного досвіду програмування.КОМАНДНА РОБОТА ПРИ УСУНЕННІ ІНЦИДЕНТІВ І ПОРТАЛ

Той, хто працював з мережевими операціями, знає, що усунення несправностей - це командна робота. Таким чином, команди повинні мати можливість обмінюватися знаннями в режимі реального часу, використовуючи візуальні дані для швидкого розв'язання проблем. Завдяки новим можливостям спільної роботи при інцидентах NetBrain об'єднала динамічні карти з обміном повідомленнями в реальному часі. За допомогою порталу інцидентів є можливість залучити до роботи користувачів, які не використовують NetBrain, надавши безпечну URL-адресу для полегшення спільної роботи за межами групи мережевих операцій, коли це необхідно.


Всі ці нові функції доповнюють наявні можливості автоматизації та документації NetBrain, зміцнюючи NetBrain як платформу для масштабних автоматичних мережевих операцій. У наступному огляді ми розглянемо нові функції NetBrain Integrated Edition 10.0 глибше з технічного боку.


Посилання за темою:

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian