fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Прийшов час спинити острах нових технологій: як змінити звичних виробників рішень і впровадити більш прогресивні технології у свою інфраструктуру?

Статті та огляди

"Зміни – це незмінність в мінливих обставинах". Семюел Батлер.


Багато компаній мають, так званий, список «рекомендованих вендорів», технології та рішення яких імплементувалися в ІТ-інфраструктуру компанії протягом довгого часу. Основою формування таких списків стала зовсім не суб'єктивна думка CTO або членів правління, а ситуація, що склалася на підприємстві.

На етапі побудови комплексної інфраструктури з нуля її творці відштовхувалися від специфіки діяльності конкретного бізнесу, його основних процесів і операцій, числа співробітників, необхідності побудови територіально-розподіленої мережі. Цими факторами і був обґрунтований вибір фундаментальних програмно-апаратних рішень для побудови мережі підприємства, системи зберігання даних і аварійного відновлення, створення надійного і захищеного периметра тих чи інших виробників.


Однак основа стратегії будь-якої компанії, яка збирається функціонувати, як мінімум, десятки років – це зростання. Бізнес розвивається: з'являються філії, розширюється мережа, збільшується кількість співробітників, у тому числі тих, що працюють віддалено, ускладнюються і операційні процеси. Все це змушує прямо пропорційно видозмінюватися, модернізуватися і розширюватися IT-інфраструктуру даного бізнесу і вимагає впровадження нових систем.

Проєкт впровадження нової архітектури завжди потребує кропітливої роботи. Необхідно знайти кращий продукт, звернутися до проєктної практики, можливостям інтеграції обраного продукту з уже присутніми рішеннями інших виробників; навчити IT-персонал навичкам роботи з новими програмами/технологіями, забезпечити першокласний сервіс і підтримку. Найчастіше до прийняття таких рішень підходять виважено: компанія купує довгостроковий актив, вкладаючи гроші на перспективу (в надії отримати не просто технічне рішення, а капітал).


Безумовно, кожне прийняте рішення, особливо що стосується "чогось нового" несе за собою певні ризики або можливі негативні наслідки. У цей момент, що абсолютно нормально, включається елементарна психологія. Людям в сучасному світі, перевантаженим інформацією і подіями, дуже важко не відчувати тривожних переживань, страху і закономірної фобії невідомості. Саме тому більшість компаній обирають шлях найменшого опору – вони звертаються до вже перевірених виробників, адже тоді ризики зводяться до нуля.

Але, як відомо з життєвої практики, знайти дійсно краще можливо тільки якщо ви готові глибоко копати, трансформуватися, "дивитися під капот", тестувати та бути гнучким.


Дослідження, проведене компанією IDC у 2019 році, показує, що 61,2% підприємств зі списками звичних постачальників вважають, що подібне явище обмежує їх здатність обирати оптимальні рішення. Виникає цікаве питання: так чому ж замовники корпоративних систем зберігання даних залишаються у відносинах з постачальниками, які не відповідають їх новим потребам?

Підприємства прагнуть встановити відносини з певним вендором систем зберігання, оскільки довгострокові відносини іноді приносять неформальні вигоди: адміністратори будуть навчені роботі з системою постачальника, буде легше пройти навчання за функціями нових випусків, ніж знайомитися з зовсім іншим виробником.


Водночас 55,6% підприємств зазначили, що вони змінили звичних їм виробників з наступних причин:

  • Неповоротний збій, наприклад, втрата цілісності даних, тривалий збій або невирішена проблема підтримки.
  • Постійна низька якість підтримки клієнтів.


Є й компанії, які задоволені лише частково, але з тієї чи іншої причини продовжують залишатися з обраним виробником. Замовник може бути незадоволений, але якщо він вважає, що потенційні вигоди від переїзду не перевищують ризики та/або витрати, простіше залишитися з посереднім рішенням.

Однак постійна незадоволеність рішенням для зберігання даних або технічною підтримкою часто зводиться до нездатності виконати SLA з продуктивності та доступності, що несе за собою величезні незворотні наслідки для бізнесу. Перехід до системи, яка може відповідати всім вимогам, стає єдиним правильним рішенням.


В інноваційній різноманітності продуктових рішень у світі IT стає зрозуміло, що постійно рухатися в технологічному напрямку одного вендора безперспективно, необхідно переорієнтуватися на бізнес-логіку. Використання нових технологій, таких як твердотілі носії, програмно-обумовлені моделі, штучний інтелект, машинне навчання і деталізоване блокування діапазонів байтів потенційно пропонує єдину можливість для поліпшення економіки підприємства і, навпаки, тільки зменшують ризик розгортання та експлуатації, що може бути недосяжним з застарілими сховищами.

Припиніть циклічно змінювати системи, що вийшли з ладу, і перейдіть до концепції консолідації сховищ даних, яка дозволить створити довгостроковий прибуток і стане фундаментом для майбутніх успіхів! Коли підприємство може вивести з експлуатації дві, три або навіть чотири окремі системи, перейшовши на архітектуру, спеціально спроєктовану для забезпечення продуктивності багатопетабайтного масштабу, це дає мультиплікативний ефект для економії витрат. Завдяки централізації управління в такій системі підвищується якість адміністрування, а продуктивність і доступність поставляється в масштабах, необхідних для економічного виконання широкого набору SLA.


Другим важливим фактором варто врахувати сукупну вартість володіння технологіями. Крім первісної закупівельної ціни, підприємствам необхідно зауважити простоту адміністративного використання (і пов'язані з цим нові витрати на навчання), можливість інтеграції в нові парадигми (наприклад, контейнери та хмара), які будуть розгорнуті, поточні витрати на технічне обслуговування, засоби перенесення даних і загальну ефективність нового сховища. Більш ефективні рішення можуть значно збільшити щільність продуктивності, що дозволяє набагато меншим системам, які споживають менше енергії та площ, обробляти робочі навантаження бізнес-процесів.


Постачальники систем зберігання, які можуть забезпечити більш щільну консолідацію сховищ, поряд з функціями мінімізації ризиків, згаданими вище, можуть запропонувати надзвичайно вагому причину для зміни вендора.

Наприклад, такими характеристиками володіють корпоративні рішення зберігання даних від прогресивного виробника Infinidat. Крім того, вендор підтримує свої системи з гарантіями продуктивності та доступності, що є одним з індикаторів того, що виробник упевнений у своїх здібностях задовольнити будь-які вимоги бізнесу.

Разом з Infinidat ви можете забути про невдоволення від технічної підтримки, відчути сильну економічну вигоду, яка заснована на меншій сукупної вартості володіння (TCO), і отримати технологію петабайтного масштабу, яка недоступна у інших постачальників, що дозволяє перейти на значно кращий рівень операцій.


iIT Distribution, як офіційний дистриб'ютор компанії Infinidat, спираючись на результати незалежних досліджень, гарантує плавний, а головне, помірний перехід і міграцію даних на системи зберігання даних Infinidat і нагадує: щоб побачити щось нове, потрібно зробити щось нове!


Матеріал створено на основі статті Infinidat.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian