fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Провідний фахівець Security-підрозділу компанії IBM Віталій Воропай завітає на CS² DAY в якості спікера!

Конференція

А ми набрали таких обертів, що кількість спікерів, які бажають завітати на Перший Щорічний Форум з Кібербезпеки CS² DAY зі своїми унікальними кіберісторіями перевищують наші можливості! Але це в жодному разі не привід засмучуватися, адже ви ще встигнете познайомитися з ними наступного року на CS² DAY 2022!


А зараз зустрічайте Віталія Воропая — провідного фахівця Security-підрозділу компанії IBM, одного з найвідоміших у світі виробників і постачальників апаратного/програмного забезпечення, IТ-сервісів і консалтингових послуг. IBM займають передові позиції у світі в галузі високих технологій, і це зовсім не дивно, адже їх рішення яскраво вирізняються своєю технологічною оригінальністю і новаторством завдяки вагомим внескам у наукову сферу, що дозволяє їм бути завжди на крок попереду!


А хто ж такі IBM Security? Вони — підрозділ компанії IBM, рішення якого дозволяють організаціям створювати по-справжньому потужний захист із зниженням витрат, поліпшенням обслуговування, утриманням ризиків під контролем і впровадженням інновацій шляхом надання комплексної платформи безпеки, що охоплює апаратне і програмне забезпечення. Досвідчені фахівці IBM Security допомагають сформувати інтегровані рішення для кібербезпеки, що відповідають унікальним вимогам кожного окремого клієнта.

Віталій Воропай вже понад 13 років працює в сфері захисту інформації та кібербезпеки. Як провідний фахівець IBM Security він відповідає за технічні аспекти під час роботи з клієнтами з країн СНД. Крім цього, Віталій – активний учасник форумів, конференцій і дискусійних панелей, під час яких обговорюються найбільш суттєві та актуальні проблеми/тенденції українського та світового кіберсередовищ.


Тема промови: «Зменшуємо хаос, збільшуємо можливості». Виступ буде вкрай інформативним та присвячуватиметься новітнім підходам до забезпечення надійного кіберзахисту для будь-яких IT-інфраструктур.

До речі, чудова новина: окрім виступу, Віталій Воропай буде присутній на експозоні протягом усього заходу, тож ви без жодних проблем зможете особисто проконсультуватися з експертом щодо важливих та цікавих для вас тем! Наші гості є висококласними фахівцями з кібербезпеки, які завжди радо спілкуються, підтримують та допомагають у розв’язанні будь-яких проблем.

Дякуємо, що слідкуєте за апдейтами CS² DAY! Радо зустрінемо вас 24 вересня в івент-холі PMHUB!


Пам'ятайте, що стрімкий розвиток інтернет-технологій кожен день розширює спектр раніше невідомих загроз. Компанія iIT Distribution є дистриб'ютором рішень від провідних світових виробників програмного забезпечення, а тому зможе запропонувати вам найефективніші способи захисту від зламів та інформаційних витоків!

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian