fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Рішення CrowdStrike Falcon отримало найвищу оцінку AAA за результатами тестування організації SE Labs

Новина

Згідно з результатами Breach Response Test, представленими в останньому звіті незалежної організації SE Labs, рішення CrowdStrike Falcon відповідає найвищому стандарту ААА. Ця оцінка яскраво демонструє бездоганні здібності Falcon до автоматичного виявлення, захисту від складних атак та неослабної ефективності в нейтралізації та блокуванні загроз.


Мета тестування SE Labs – дати користувачам повне уявлення про можливості рішень для захисту кінцевих точок, шляхом випробування їх за допомогою поширених інструментів атаки, які зазвичай використовуються порушниками на ранніх стадіях злому, та шкідливих програм, які є найбільш типовими для поточного ландшафту загроз. CrowdStrike Falcon бере участь у тестуванні SE Labs з березня 2018 року, завойовуючи при цьому найвищі показники рейтингу AAA у звітах SE Labs Enterprise Endpoint Protection. Вже втретє Falcon отримує найвищу оцінку ААА згідно з аналізом показників захисту кінцевих точок підприємств!


Тестування рішень на здатність виявляти та захищати системи від загальних загроз включало перевірку точності ідентифікації веб-загроз, таких, як URL-адреси, які зловмисники зазвичай використовують для того, щоб обманом змусити користувачів завантажити віруси або виконати шкідливі сценарії. Перевірка можливостей виявлення та блокування експлойтів, а також точної ідентифікації легітимних програм також є частиною сценарію тестування, при якому CrowdStrike Falcon отримав оцінку AAA 99% Total Accuracy та 100% Legitimate Accuracy. Хибні спрацьовування, що виникають внаслідок некоректної ідентифікації легітимних додатків та веб-сайтів як шкідливих, можуть призвести до серйозних збоїв у роботі бізнесу. Таким чином, показник 100% Legitimate Accuracy означає, що підприємство витратить менше часу, зусиль та грошей на усунення хибних спрацьовувань та повернення систем у робочий стан.


Тестування кожного з етапів виявлення та захисту на усіх типових стадіях атаки, як правило, здійснюваної майстерними зловмисниками, дозволяє оцінити рівень реакції рішення безпеки на ці атаки. CrowdStrike Falcon отримав 99 Protection Score, що свідчить про неймовірно високий рівень захисту на різних стадіях атаки. Цим балом SE Labs оцінює здатність продуктів безпеки захищати системи шляхом виявлення, блокування чи нейтралізації загроз залежно від того, наскільки серйозними можуть бути результати атаки.


Рішення, які можуть виявити та нейтралізувати загрози на ранніх стадіях атаки, оцінюються вище, оскільки здатні захистити системи від найскладніших атак. І навпаки, тест серйозно критикує ті програмні забезпечення, які блокують легітимні програми, створюючи помилкові спрацьовування. І саме чудові показники аналізу здатності блокувати загрози на ранніх стадіях атаки дозволило CrowdStrike Falcon досягти відмінних результатів в автоматичному виявленні та захисті від інцидентів.


Нагадаємо про решту перемог CrowdStrike, пов'язаних з дослідженнями SE Labs:

  • Компанія отримала престижну нагороду SE Labs "Best Endpoint Detection and Response" у 2021 році.
  • CrowdStrike вже другий рік поспіль отримує нагороду "Найкращий EDR" завдяки відмінним показникам роботи EDR та результатам тестування за останні 12 місяців.

Ці досягнення демонструють справжню непохитність і відданість CrowdStrike своїй місії — максимально якісно запобігати порушенням.

Дізнатися про рішення від CrowdStrike детальніше.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian