fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Серія навчальних воркшопів від CrowdStrike

Новина

Кращий спосіб дізнатися про технологію — це випробувати її у власних реалія. Саме таку можливість надає компанія CrowdStrike — світовий лідер в галузі захисту кінцевих пристроїв! Компанія забезпечує оглядовий доступ до свого головного рішення — платформи Falcon — першої в галузі хмарної платформи для захисту кінцевих пристроїв, і створює серію інтерактивних воркшопів!


На своїх вебінарах CrowdStrike представить різні аспекти використання платформи Falcon за 45-60 хвилин. У рамках воркшопів будуть представлені три потоки інтерактивних семінарів, які дозволять повністю ознайомитися з продуктом компанії: знайомство з CrowdStrike Falcon, реагування на загрози в режимі реального часу і їх виявлення.


ЗНАЙОМСТВО З CROWDSTRIKE FALCON

На цьому семінарі учасники ознайомляться з платформою Falcon Platform через імітацію реального сценарію атаки: зловмисник Mummy Spider проникне в організацію, де він буде шукати мережевий порт, який використовується, щоб заблокувати його. Учасники будуть переміщатися по консолі, ознайомлюватися з підказками та відзначати функції, які представлені в Falcon X, Falcon Prevent і Falcon Insight.


РЕАГУВАННЯ НА ЗАГРОЗИ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

На семінарі учасники вивчать частину усунення атаки та познайомляться з Falcon Console за допомогою активного виявлення різного роду атак. Мета полягає в тому, щоб опрацювати сценарії атаки та ефективно зупинити порушення. Після перевірки функції активного виявлення учасники відкриють консоль RTR і перейдуть від основних завдань в RTR до більш просунутих можливостей, доступних у Falcon Console.


ВИЯВЛЕННЯ І ПОШУК ЗАГРОЗ

Учасники почнуть семінар з попередження про загрозу та отримають цікаву інформацію, після чого продовжать розслідування інциденту. Основні принципи пошуку загроз будуть представлені за допомогою Falcon Console. Учасники також вивчать цінність використання візуального пошуку індикаторів компрометації в порівнянні зі стандартним аналізом IOC і зможуть оцінити важливість інтеграції цих результатів пошуку з CrowdStrike Intelligence.


ЧОМУ ВАРТО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ВОРКШОПІВ?

Рішення CrowdStrike Falcon це єдина хмарна платформа безпеки для кінцевих точок з одним агентом на ринку. Вона легко інтегрується в наявну середу, дозволяючи групі безпеки ефективно виявляти та блокувати дії зловмисників, запобігаючи негативному впливу на організації за допомогою захисту кінцевих точок нового покоління на основі SaaS. Завдяки інтерактивним семінарам ви зможете ознайомитися з функціоналом платформи, протестувати роботу, емулювати запобігання атаки: від її проникнення, розслідування інциденту, і до її нейтралізації.


ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНА СЕРІЯ ВОРКШОПІВ?

Наші партнери зможуть:

  • підвищити свої знання у сфері інноваційних способів і інструментів захисту від новітніх атак;
  • підвищити свої компетенції та навички при впровадженні та підтримці рішень від CrowdStrike для кінцевих замовників;
  • відзначити цінність використання платформи Falcon в порівнянні з конкурентними рішеннями.


Кінцеві користувачі зможуть:

  • познайомитися та протестувати роботу платформи Falcon;
  • опрацювати живі сценарії інцидентів і їх розслідування;
  • оцінити легкість і швидкість розгортання і роботи платформи;
  • виявити слабкі місця і сліпі зони в наявній інфраструктурі кіберзахисту підприємства і вжити необхідних заходів щодо їх усунення.

Воркшопи відбуватимуться щосереди. За актуальним розкладом ви можете стежити на нашому сайті в розділі "Події та вебінари". Обирайте зручний час і реєструйтеся!


Нагадаємо, що iIT Distribution є офіційним дистриб’ютором компанії CrowdStrike, який забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження. Ми завжди забезпечуємо необхідний рівень інформаційної підтримки нашим партнерам та замовникам по кожному продукту і рішенню та готові надати консультації з будь-яких питань щодо підвищення ефективності функціонування вашої IT-інфраструктури та її захисту.ПЕРЕЙТИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ НА ОБРАНИЙ ВОРКШОП

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian