fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Що таке інформаційна безпека підприємства та які основні засади захисту даних існують?

Новина

Інформаційною безпекою, що часто скорочується до infosec, називається практика, політика й принципи захисту цифрових даних та інших видів інформації. До сфери infosec входить створення набору бізнес-процесів, які захищатимуть інформаційні активи, незалежно від того, як ця інформація відформатована, чи передається вона, обробляється або перебуває у сховищі.


Як правило, організація застосовує інформаційну безпеку для захисту своїх цифрових даних як частину загальної програми забезпечення кібербезпеки. Три основні принципи infosec, які називають тріадою ЦРУ, — це конфіденційність, цілісність і доступність.

Тож, якщо коротко, інформаційна безпека — це гарантія того, що ваші співробітники зможуть переглядати та редагувати потрібні їм дані, при цьому не дозволяючи нікому більше отримати доступ до них. Інформаційна безпека також пов'язана із системами управління ризиками та правовими нормами. Варто поглибитися в те, чим саме є комп'ютерна безпека в сфері ІТ, які бувають ІТ-технології, системи, рішення для захисту даних і забезпечення інформаційної цілісності.


Принципи інформаційної безпеки та технічного захисту інформації організації

Загальна мета інформаційної безпеки організації – впустити перевірених користувачів, але не допустити до системи несанкціонованих суб’єктів. Три основні принципи, що підтримують це правило, – конфіденційність, цілісність та доступність. Це називається тріадою ЦРУ або трьома стовпами всіх сучасних засобів захисту інформації.

Конфіденційність — це принцип, згідно з яким інформація має бути доступна лише тим, хто має відповідні повноваження на доступ до цих даних. Цілісність — це принцип, за яким інформація є послідовною, точною і заслуговує на довіру. Доступність говорить про те, що дані відкриті лише для тих, у кого є відповідні дозволи.

Ці три принципи не існують ізольовано та впливають одне на одного. Отже, будь-яка інформаційна система включатиме баланс цих факторів. Як приклад, інформація, доступна на папері, що знаходиться в сховищі, є конфіденційною, але отримати доступ до неї нелегко. Інформація, висічена на камені, що знаходиться у вестибюлі, має повну цілісність, але не є конфіденційною.

Технічний та організаційний захист даних – найважливіша сфера сучасних інформаційних технологій. Хоча перелічені три принципи становлять основу політики та орієнтир для прийняття рішень у сфері пошуку та усунення загрози інформаційній безпеці, існують також й інші фактори.


Оскільки сфера infosec включає баланс конкурентних факторів, вона пов'язана з управлінням ризиками. Мета цього процесу – максимізувати позитивні результати та мінімізувати негативні. Організації використовують принципи управління, щоб визначити рівень ризику, який вони готові взяти на себе під час впровадження системи.

Класифікація інформації також має бути врахована для приділення особливої уваги даним, що залишаються або суворо конфіденційними, або доступними для всіх. Сфера infosec не обмежується цифровою інформацією чи комп'ютерними системами. Повна політика інформаційної безпеки також охоплює фізичні, друковані та інші види носіїв.

Компанії повинні проводити навчальні тренінги для користувачів/співробітників з метою захисту даних, а також замовляти рішення для здійснення управління організаційною політикою захисту.


Де замовити сучасне рішення для кіберзахисту?

Зв'яжіться з менеджером iIT Distribution, щоб отримати інноваційний програмний продукт від лідерів ринку для захисту конфіденційних даних своєї компанії та клієнтів. Ми є офіційним дистриб'ютором багатьох сучасних рішень для забезпечення infosec на підприємствах малого, середнього та великого бізнесу.

Компанія iIT Distribution ексклюзивно представляє рішення в галузі:

  • захисту від DDoS-атак та моніторингу кінцевих точок, електронної пошти;
  • забезпечення надійного та безпечного зберігання даних на мобільних пристроях;
  • шифрування баз даних;
  • запобігання витоку конфіденційної інформації;
  • управління політиками безпеки та ризиками.

З нашими рішеннями від передових розробників ринку персональні дані ваших клієнтів та конфіденційність інформації компанії будуть під надійним захистом.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian