fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Що таке SCAR і якими технологіями керуються мисливці на загрози з команди Falcon OverWatch?

Реліз

CrowdStrike Falcon OverWatch — це служба полювання на загрози, що включає в себе найкращих та найпрофесійніших аналітиків галузі, які борються із сучасними досвідченими зловмисниками. Але хоч люди й лишаються важливим компонентом забезпечення успіху OverWatch, діяльність мисливців на загрози також підтримується кращими у своєму класі технологіями, які дозволяють їм працювати з максимальною ефективністю.

Ці технології були створені не випадково. Група фахівців з команди OverWatch взяли на себе місію озброїти мисливців на загрози технологіями та інструментами, які необхідні їм для зупинки зловмисних суб’єктів на їхньому шляху. Ця група новаторів складає команду Стратегічних Досліджень Протидії, відомої як SCAR (Strategic Counter Adversarial Research).


Особиста Команда технічного супроводу OverWatch

Якби OverWatch були гоночною командою, SCAR був би PIT. Місія SCAR полягає в тому, щоб забезпечити постійну роботу OverWatch на максимумі продуктивності.

Подібно до того, як піт-команда завжди прагне модифікувати автомобіль для перегонів, щоб забезпечити його максимальну продуктивність для гонщика, дослідники SCAR втілюють інновації та вдосконалюють технології, які є основою для виявлення загроз OverWatch. Щоб розширити потенціал компанії, цілеспрямовано втілюючи інновацій та створюючи нові технології, OverWatch надає своїм мисливцям доступ до найкращих у своєму класі інструментів. Це дозволяє їм працювати на найвищому рівні.

«Тип діяльності, який ми спостерігаємо в OverWatch не може бути просто переданий машині, адже на іншому кінці клавіатури знаходиться людина», — пояснює Девід Зауді, головний дослідник безпеки в OverWatch SCAR.

Завданням OverWatch є пошук активностей, навмисно здійснених для того, щоб ухилитися від технології автоматичної виявлення, тому дуже важливо, щоб мисливці на загрози OverWatch отримували усі необхідні ресурси для швидкого та ефективного полювання. Запатентовані робочі процеси та інструменти, доступні аналітикам OverWatch, дозволяють їм вести пошук в усій базі клієнтів CrowdStrike одночасно та попереджувати клієнтів про шкідливу активність за секунди.

Читати більше про Falcon OverWatch


Вдосконалення технологій, необхідних мисливцям на загрози

Дослідники SCAR щоденно працюють над вдосконаленням поточних технологічних процесів OverWatch, одночасно з цим досліджують та розроблюють нові інструменти, які будуть необхідні для упередження майбутніх атак. Вони постійно споглядають за теперішнім і дивляться в майбутнє.

«Дослідники SCAR дивляться в майбутнє та обмірковують способи протистояння потенційним загрозам. У якому напрямі загроза буде рухатися? Що знадобиться OverWatch, щоб зупинити її?», », - каже Хоган.

Проводячи практичні дослідження, не обмежені специфічними технологіями, дослідники SCAR працюють над створенням нових методів виявлення зловмисників та інструментарію для оптимізації робочих процесів аналітиків щоб дозволити мисливцям на загрози OverWatch працювати розумніше, а не важче. Ця робота включає зворотну шкідливого програмного забезпечення для того, щоб дізнатися більше про його нюанси і створити кращі засоби запобігання. Це необхідно для створення прототипів нових можливостей полювання, щоб перевірити, чи відповідають вони високим стандартам, встановленим організацією пошуку зловмисників.

Крім того, дослідники SCAR взаємодіють з усіма командами компанії CrowdStrike на міжнародному рівні. Оскільки в CrowdStrike працюють тисячі співробітників, процес кооперування не є легким. Проте міжвідомче співробітництво має вирішальне значення в досягненні успішного функціонування OverWatch і CrowdStrike в цілому. SCAR стежать за тим, щоб продукти та сервіси, які розроблює CrowdStrike, доповнювали робочі процеси та інструменти, які мисливці на загрози OverWatch використовують щоденно. Це зміцнює здатність CrowdStrike надавати чудове обслуговування клієнтам та зрештою, зупиняти порушення.

«Ми допомагаємо визначати пріоритети ініціатив та відстоювати потреби OverWatch – як для наших мисливців, так і для наших клієнтів», — зазначає Девід Зауді. «Це допомагає нам всім лишатися на зв’язку та виконувати нашу місію – зупиняти порушення».

Не дивлячись на те, що кожне клієнтське середовище є самостійним об’єктом, масштабування робочих процесів та інструментів OverWatch, що розроблені та підтримані SCAR, дозволяє мисливцям на загрози ефективно використовувати трильйони точок даних для отримання конкретних ознак загроз. Це дозволяє їм спостерігати за активністю в середовищі одного клієнта, а потім полювати за такою самою активністю у всій клієнтській базі одночасно.

Продумана ставка OverWatch на технологічні інновації дозволяє команді вирішувати найскладніші завдання із захисту тисяч унікальних клієнтських середовищ. Для виконання своєї мети OverWatch спирається на фундамент передових технологій. Створення і підтримка цієї технологічної основи – це та цінність, яку SCAR надає не лише OverWatch та CrowdStrike, а й щоденно усім своїм клієнтам.


IT Distribution пропонує лише найкращі рішення безпеки. Ми є офіційним дистриб’ютором компанії CrowdStrike і забезпечуємо втілення їхніх рішень на території України, Казахстану, Грузії та Узбекистану, а також здійснюємо професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Назад

Mobile Marketing
+