fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Забезпечте захист даних петабайтного масштабу з блискавичним відновленням!

Реліз

Сучасні архітектури захисту даних і аварійного відновлення вимагають мінімального можливого часу відновлення для забезпечення безперебійної роботи з даними і доступності додатків.


Рішення InfiniGuard від Infinidat забезпечує неперевершену швидкість і надійність резервного копіювання для забезпечення безперервності бізнесу та аварійного відновлення з високою продуктивністю! Дізнатися більше про виробника Infinidat за посиланням. InfiniGuard, створений з використанням провідного на ринку рішення InfiniBox для оптимізації продуктивності та обробки дедуплікації, дозволяє максимально збільшити ефективну місткість у багатопетабайтних середовищах. Дізнатися більше про InfiniGuard або замовити консультацію по даному рішенню можливо за посиланням. У цій статті розглянемо всі переваги backup рішення InfiniGuard!


Швидкість відновлення: забезпечує неймовірно швидке відновлення даних з підтвердженою підтримкою всіх основних додатків захисту даних.


CyberRecovery: захищає резервну копію від зловмисних кібератак.

Захопивши дані, програми-вимагачі знищують резервні копії, крадуть облікові дані та передають вкрадену інформацію. CyberRecovery нейтралізує наростальну кількість загроз програм-вимагачів і шкідливих вторгнень в центри обробки даних великих компаній, а також постачальників хмарних послуг та забезпечує високий захист всього середовища резервного копіювання.


Технологія створює незмінні моментальні знімки з використанням технології WORM (write once read many), що гарантує, що копії даних не можуть бути видалені, зашифровані або змінені, і майже миттєво відновлює попередні стани системи на основі заданих клієнтами політик. Це дозволяє досягти майже миттєвого повернення до будь-якого моменту в історії даних для забезпечення їх цілісності та узгодженості.


Надійність: надає виняткову надійність і безпеку.

InfiniGuard розроблений з використанням неперевершеної доступності системи зберігання даних корпоративного класу InfiniBox з її інноваційною архітектурою самовідновлення і резервування апаратних компонентів. Зарезервовані дедуплікаційні контролери в конфігурації активний/активний/пасивний забезпечують швидке відновлення на резервному вузлі в разі відмови основних контролерів і швидке відновлення звичайних операцій резервного копіювання/відновлення з повною цілісністю даних.


Консолідація: скорочення площі ЦОД і консолідація захисту даних.

Завдяки ефективній місткості до 50 ПБ + і підтримки декількох протоколів (NFS, RMAN, OST, CIFS і VTL) консолідувати захист даних для декількох систем в одному рішенні високої місткості стало простіше, ніж коли-небудь раніше. Консолідація з InfiniGuard також знижує займану площу в центрі обробки даних, знижує витрати на електроенергію та охолодження, що значно знижує сукупну вартість володіння.


Продуктивність: підвищення продуктивності відновлення для найбільш вимогливих додатків.

Інтелектуальне кешування з випереджувальним читанням, засноване на масовому паралелізмові, є основою можливостей InfiniGuard вирішувати завдання забезпечення безперервності бізнесу. Передбачувана продуктивність, заснована на управлінні кешем нового покоління та ефективному управлінні носіями, значно скорочує час відновлення.


Простота управління і інтеграції: спрощення операції з InfiniGuard.

InfiniGuard — це простий і інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс HTML5, який спрощує складні операції резервного копіювання, реплікації і відновлення, який підтримує більшість основних програм резервного копіювання, вже розгорнутих в ЦОД.


Загальна вартість володіння: лідер ринку за ціною і продуктивністю.

InfiniGuard забезпечує значну економію витрат на придбання, а також експлуатаційні витрати. Це рішення має найнижчу сукупну вартість володіння при даній ефективній потужності на ринку серед конкурентів. InfiniGuard поставляється за моделлю підписки з оплатою пропорційного використання, при якій клієнти можуть збільшувати або зменшувати масштаби використання за потреби. У відповідь замовники отримують 100% гарантію безперебійної роботи та безпечну міграцію даних!Кваліфіковані технічні фахівці iIT Distribution — офіційного дистриб'ютора Infinidat в Україні, і менеджери по роботі з продуктами Infinidat готові надати партнерам і клієнтам будь-яку підтримку на кожному етапі роботи над проєктом. Щоб купити СЗД Infinidat InfiniBox або рішення для бекапу, відновлення і захисту даних InfiniGuard, отримати консультацію щодо вибору рішення або додаткову інформацію, звертайтеся за телефоном +38 (044) 339 91 16, через форму зворотного зв'язку на сайті або на e-mail [email protected]

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian