fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Запрошуємо на міжнародну конференцію «Digital Change & Customers - Цифрові зміни та клієнтський сервіс»

Реліз

У сучасних реаліях банківська кіберзлочинність — це вже не просто проблема, а реальна загроза, у боротьбі з якою одна помилка на лінії захисту може стати для банківських систем фатальною. Більшість актів кіберзлочинності лягає на плечі банків. І саме вони перебувають в особливій залежності від цілісності й конфіденційності своїх баз даних, а також, що не менш важливо, від надійності роботи електронно-обчислювальних систем. Ігнорування технологій кібербезпеки загрожує банкам тотальною вразливістю. Саме тому так важливо забезпечити ефективну корпоративну культуру у сфері кібербезпеки шляхом вибору якісного, безперебійно надійного IT-рішення.


Задля допомоги фінансовому сектору в розв’язанні проблем кібербезпеки Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» 12 серпня збирає представників фінансового, державного і страхового секторів, а також кращих експертів технологічної галузі на київському івент-майданчику INVERIA в рамках міжнародної конференції «Digital Change & Customers - Цифрові зміни і клієнтський сервіс». Учасники офлайн-заходу обговорять нові проблеми фінтех, щоб знайти оптимальні шляхи їх вирішення.


Компанія iITD, спільно з брендами GTB Technologies і Safe-T, виступить партнером цього заходу і забезпечать цінну можливість обміну досвідом впровадження найкращих рішень для банківської кібербезпеки, а також оптимізації digital-банкінгу.


Про гнучку та ефективну систему запобігання інформаційних витоків DLP (Data Loss Prevention) розповість Олександр Погребний, pre-sales менеджер компанії GTB Technologies. DLP-рішення є цінним своєю здатністю забезпечити мінімізацію ризику витоку конфіденційних даних через різні інформаційні канали.

Крім того, DLP запобігає витоку даних з корпоративних комп'ютерів, використовуючи методи фільтрації контенту в поєднанні з технологіями контекстного контролю. Найбільш довершені DLP-системи підтримують оптичне розпізнавання даних як при переміщенні, так і при зберіганні (Discovery); мають вбудовану класифікацію даних (не потрібно купувати інструменти від Bolden James або Titus Labs); впроваджують повну систему DRM/IRM як частину пакету. І це далеко не повний список можливостей цього рішення.


Незважаючи на те, що ця технологія відома вже десятки років і давно використовується, вона розвивається безперервно, адже вимоги до неї також завжди зростають. Разом з Олександром ми поговоримо про нові виклики, вимоги до DLP і про те, на що варто звернути увагу під час вибору цієї системи в наш час.


Другий наш спікер — Інна Лазаренко, Sales Engineer iIT Distribution, розкриє тему моделі Zero Trust і її реалізації для максимального захисту мережі. Простими слова, модель Zero Trust визначається повною недовірою будь-кому в питаннях доступу, навіть користувачам усередині периметра. Найбільш довершені Zero Trust рішення змінюють підхід до безпечного доступу, забезпечуючи поділ на площину даних і площину управління, моніторинг і посилення політики в площині додатків, а також інтеграцію MFA в будь-який додаток або сервіс.


Ділитися своїм безцінним досвідом у сфері кібербезпеки ми будемо не тільки зі сцени. Протягом усього дня наші консультанти та першокласні фахівці будуть проводити демонстрації продуктів, консультувати з питань корпоративного інформаційного захисту й дадуть відповіді на будь-які питання, які вас зацікавлять!


Нагадуємо, що компанія iIT Distribution є офіційним дистриб'ютором брендів GTB Technologies і Safe-T на території України. Ми тісно співпрацюємо зі своїми партнерами для задоволення потреб кінцевих замовників і надаємо повну підтримку в проєктуванні та реалізації проєктів. Замовити тестування продуктів або отримати детальну консультацію ви завжди можете на нашому сайті.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian