fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Корпоративне EDR-рішення з опціями розширеного захисту, здатне виявляти та запобігати складним та невідомим загрози та атакам на кінцеві пристрої, а також відновлювати їх під час та після атаки.

Замовити демо

Panda Adaptive Defence — це додатковий рівень захисту для вашого поточного корпоративного рішення інформаційної безпеки.
Panda Adaptive Defence здатне точно класифікувати кожен активний додаток у вашій компанії, дозволяючи запуск тільки легітимним.

Робота рішення заснована на трьох принципах:

 • безперервний моніторинг додатків на комп'ютерах і серверах компанії;
 • автоматична класифікація з використанням технік машинного навчання на хмарній платформі Big Data;
 • робота технічних експертів Threat Hunting, що аналізують додатки, щоб точно знати поведінку всіх програм, запущених у корпоративних системах.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Максимальний рівень захисту від складних і невідомих атак:

 • Захист комп'ютерів і серверів з Windows від невідомих і складних загроз і атак: шифрувальників і експлойтів, APT, безфайлових атак, атак через легітимне програмне забезпечення, Powershell і RDP, спрямованих атак тощо.
 • Експертна інформація для аналізу загроз, динаміки їх розвитку, виявлення слабких місць в корпоративної безпеки.
 • Автоматизована система попередження, виявлення, запобігання і реагування на атаки з автоматичними інструментами відновлення.
 • Рішення працює паралельно з поточним корпоративним антивірусом як додатковий рівень захисту від тих загроз, які не виявляються традиційними рішеннями безпеки.

Швидке впровадження і просте управління:

 • Швидке, віддалене і централізоване впровадження легкого агента на кінцеві пристрої. Автоматичне виявлення незахищених пристроїв.
 • Простота обслуговування: для впровадження рішення не потрібна спеціальна інфраструктура. ІТ-відділ може зосередитися на більш важливих завданнях.
 • Інтуїтивно зрозуміла вебконсоль, гнучке управління на основі профілів, політик на рівні груп і пристроїв. Інвентаризація апаратного і програмного забезпечення на кінцевих пристроях.

Panda Data Control

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Гарантований повний і надійний захист:

Гарантований повний і надійний захист:

Panda Adaptive Defense пропонує два режими роботи: стандартний режим дозволяє запуск усіх програм, позначених як нешкідливі (goodware), а також додатків, які ще не класифіковані у Panda Security та автоматизованими системами; розширений режим дозволяє запуск тільки нешкідливих процесів (goodware). Ідеальна форма захисту для компаній, яким потрібен "нульовий ризик" безпеки.

Експертна інформація:

Експертна інформація:

Експертна інформація дає чітке уявлення про всі події, викликані шкідливими програмами, а також динаміку їх розвитку, причинно-наслідковий зв'язок між процесами та подіями з детальними відомостями про дії на кожному етапі (завантаження, копіювання, запуск тощо). Візуальна інформація дозволяє визначати географію джерела шкідливих підключень, створених файлів, а також дозволяє здійснювати пошук програм з відомими вразливостям, знайденим в корпоративній мережі.

Сумісність з традиційними корпоративними антивірусами:

Сумісність з традиційними корпоративними антивірусами:

Panda Adaptive Defense може працювати паралельно з традиційними корпоративними антивірусними рішеннями та виконувати роль корпоративного інструменту, здатного блокувати всі типи шкідливих програм, у тому числі спрямовані атаки та загрози «нульового дня», які традиційні корпоративні антивіруси не виявляють.

Захист для вразливих операційних систем і додатків:

Захист для вразливих операційних систем і додатків:

Понад 90% шкідливих програм використовують вразливості в таких додатках, як Java, Adobe, Microsoft Office і браузери. Модуль захисту від вразливостей в Adaptive Defense використовує контекстні й поведінкові правила для того, щоб компанії могли працювати в безпечному середовищі, навіть якщо у їх системи відсутні оновлення.

Безперервна інформація про статус мережі:

Безперервна інформація про статус мережі:

Отримуйте оперативні оповіщення в момент ідентифікації шкідливої ​​програми в мережі разом з докладним звітом про місцеперебування загрози, та дії виконані шкідливою програмою. Звіти про щоденну роботу сервісу надходитимуть на електронну пошту.

Доступність SIEM:

Доступність SIEM:

Adaptive Defense інтегрується з SIEM-рішеннями, яким передає докладні дані про активності всіх додатків, запущених у ваших системах. Для клієнтів без SIEM, Adaptive Defense може запропонувати свою власну систему зберігання та управління подіями безпеки для аналізу всієї зібраної інформації у реальному часі.

Ключові аспекти, що забезпечують безперервну видимість пристроїв та аналітику Big Data:

 • запобігання - блокування додатків і ізоляція систем для запобігання майбутніх атак;
 • видимість - відстеження і видимість кожної дії з боку запущених додатків;
 • виявлення - спрямовані атаки та загрози «нульового дня» блокуються в реальному часі без сигнатур;
 • реагування - експертна інформація для ретельного аналізу кожної спроби атаки.

Mobile Marketing
+