fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Кероване SaaS рішення з хмарною консоллю централізованого управління для фільтрації корпоративної пошти, що гарантує 100% захисту корпоративної пошти від вірусів, спаму і небажаного контенту. Вебсервіс гарантує цілісність пошти, її конфіденційність і безперервну доступність.

Замовити демо

Panda Email Protection містить в собі багаторівневу систему фільтрів і механізмів захисту, що використовують всю базу знань компанії Panda Security для надання найбільш ефективного рішення безпеки корпоративної пошти. Сервіс значно знижує навантаження на корпоративні поштові сервери та знищує спам і всі типи шкідливих програм у вхідній та вихідній пошті.


Рішення надає кінцевим користувачам доступний локальний повідомник з інтерфейсом прямого доступу до вхідної веб-пошти, спамового карантину і призначених для користувача налаштувань опцій фільтрації та безпеки (при відповідному дозволі адміністратора).


Дане рішення також включено в сервіс Panda Cloud Protection, яке крім захисту електронної пошти пропонує інноваційне рішення Panda Cloud Office Protection для захисту робочих станцій і файлових серверів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Надійний захист:

Проактивний захист з хмари, найвищий рівень виявлення відомих і невідомих шкідливих програм і загроз.

Мінімальні витрати й споживання ресурсів:

Хмарний сервіс не потребує інвестицій в інфраструктуру або спеціалізований персонал. Використовує спеціальні технології для зниження обсягів використання ресурсів й смуги пропускання каналу зв'язку без початкових вкладень.

Легкість використання і обслуговування:

Можна керувати безпекою в будь-який час з будь-якого місця через веб-консоль управління. Налаштування не вимагає зусиль, а оновлення автоматичне та прозоре для користувачів.

Безперервний ретельний моніторинг:

Панель інструментів надає адміністраторам динамічне уявлення про статус системи та роботу фільтрації в різні проміжки часу. Автоматизовані звіти зображають зведені дані про мережеву активність і дозволяють адміністраторам фільтрувати інформацію за запитом.

Інформація про загрози в режимі реального часу

ОСНОВНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Захист від вірусів та інших шкідливих програм:

Захист від вірусів та інших шкідливих програм:

Використання бази знань компанії Panda Security забезпечує найвищий рівень виявлення загроз.

Захист від спаму:

Захист від спаму:

Набір антиспамових технологій і репутаційних списків дозволяє надійно захистити корпоративну пошту від спаму.

Фільтрація контенту:

Фільтрація контенту:

Набір правил і винятків в контент-фільтрі дозволяє максимально точно налаштувати фільтрацію вмісту вхідної та вихідної пошти.

Цілісність пошти:

Цілісність пошти:

У разі збою поштового сервера клієнта, рішення продовжує отримувати та зберігати пошту протягом 4 днів. Користувачі можуть приймати та відправляти свої листи за допомогою функції веб-пошти. Резервне копіювання пошти до 15 днів.

Адаптивність до корпоративної політики безпеки:

Адаптивність до корпоративної політики безпеки:

Дозволяє максимально точно та ефективно налаштовувати профілі безпеки за доменом, компанією або користувачем через опції відповідних до корпоративної політики безпеки.

100% керований сервіс:

100% керований сервіс:

Вся інфраструктура розташована в хмарі, де адміністратори та користувачі можуть здійснювати налаштування необхідних опцій безпеки та фільтрації.

Mobile Marketing
+