fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Picus Complete Security Control Validation Platform – це рішення для моделювання зломів та атак (BAS – Breach and Attack Simulation), яке допомагає оцінити та зміцнити кіберстійкість ваших систем безпеки за рахунок автоматичного та безперервного тестування їх ефективності.

Замовити демо

Провідні компанії довіряють рішенню від Picus Security


Скористайтеся й ви перевагами The Complete Security Control Validation Platform:

Тестування систем контролю безпеки 24/7

 Тестування систем контролю безпеки 24/7

Picus оцінює ефективність ваших засобів захисту на постійній основі (і за запитом), виявляючи слабкі місця в їхніх алгоритмах запобігання та виявлення загроз.

Перевірка готовності до боротьби з новітніми загрозами

Перевірка готовності до боротьби з новітніми загрозами

Завдяки багатій бібліотеці загроз, що щоденно оновлюється експертами з безпеки, Picus перевіряє ваш рівень захищеності від вже існуючих та новітніх технік атак.

Оптимізація можливостей процесу Prevention and Detection

Оптимізація можливостей процесу Prevention and Detection

Для досягнення оптимального захисту системи за допомогою засобів мережевої безпеки та захисту кінцевих точок, Picus пропонує прості у застосуванні Prevention Signatures та Detection Rules.

Підтвердження цінності ваших інвестицій

Підтвердження цінності ваших інвестицій

Надаючи аналітичні показники в режимі реального часу, включно із загальною оцінкою безпеки вашої організації, Picus допомагає вимірювати ефективність ваших систем захисту та доводить цінність ваших інвестицій у кібербезпеку.

Введення в дію MITRE ATT&CK

Введення в дію MITRE ATT&CK

Picus зіставляє результати оцінки з MITRE ATT&CK Framework, дозволяючи вам візуалізувати охоплення загроз та визначити пріоритетність усунення прогалин.

Підвищення ефективності та результативності SOC:

Підвищення ефективності та результативності SOC:

Picus автоматизує ручні процеси оцінки та розробки, що знижує навантаження та допомагає групам безпеки працювати більш злагоджено.

Будьте орієнтовані на знищення загроз. Будьте проактивні.

The Complete Security Control Validation Platform – просте у розгортанні, використанні та управлінні рішення, здатне надати спеціалізовану інформацію про дієвість заходів щодо запобігання загрозам для конкретного постачальника. Платформа пропонує велику бібліотеку загроз, що швидко оновлюється, що дозволяє всебічно перевіряти ефективність засобів запобігання та виявлення загроз компанії.


The Complete Security Control Validation Platform охоплює функціонал одразу двох рішень Picus Security: Security Control Validation for Prevention Controls (перевірка та підвищення ефективності вашого мережевого захисту, захисту кінцевих точок та засобів контролю електронної пошти для блокування новітніх кіберзагроз) та Security Control Validation for Detection Controls (перевірка та підвищення ефективності контролю SIEM та EDR для прискорення процесу виявлення загроз).

Чому SCV (Security Control Validation) необхідна

  • Елементи керування не працюють з коробки та повинні бути налаштовані під користувача.

  • Нові загрози означають, що інструменти безпеки можуть з часом втратити свою ефективність.

  • Дрейф інфраструктури створює слабкі місця, які можуть залишитись без уваги.

  • Директори, аудитори та страховики вимагають доказів ефективності систем безпеки.

Дізнайтеся більше про Picus Security

Типи загроз, які може імітувати платформа Picus, охоплюють:

  • Malware / Ransomware: Визначте готовність інструментів захисту вашої організації до запобігання новітнім шкідливим програмам та програмам-вимагачам.

  • Email-атаки: Переконайтеся в ефективності засобів захисту під час блокування шкідливих посилань та вкладень.

  • Атаки на кінцеві точки: Переконайтеся, що сценарні атаки злочинних угруповань, включно з APTs, запобігаються засобами контролю безпеки кінцевих точок.

  • Атаки з експлуатацією вразливостей: Зрозумійте, наскільки ефективно ваші засоби захисту блокують локальну та віддалену експлуатацію коду.

  • Атаки на веб-додатки: Оцініть, чи здатні ваші засоби захисту блокувати використання коду, відмову в обслуговуванні та атаки "грубої сили".

  • Атаки з витоком даних: Оцініть, чи можуть ваші засоби захисту запобігти витоку конфіденційної особистої та фінансової інформації за протоколом HTTP/S.
Mobile Marketing
+