fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

ЗАПОБІГАННЯ ВИТОКУ ДАНИХ

Запобігання витоку конфіденційної інформації


Збиток від витоку всіляких даних і різної інформації може бути в будь-якій сфері діяльності. Журналісти друкованих видань і телевізійних каналів витрачають чимало зусиль для того, щоб першими дізнатися ексклюзивні новини та донести їх до своїх читачів і глядачів. Вони постійно ризикують тим, що конкуренти можуть вкрасти сенсаційну новину і видати її за свою, тим самим відібрати увагу аудиторії. На будь-якому підприємстві, що веде діяльність з розробки нових товарів і послуг є інформація обмеженого доступу, яка не повинна потрапити до рук конкурентів і вимагає надійного захисту.

Захист персональних даних клієнтів необхідний в секторі фінансових послуг, медичних установах, органах державного управління.

Існують різні методи, засоби, форми та пристрої для захисту важливих доповідей, документообігу та іншої конфіденційної інформації на підприємстві, блокування технічних каналів витоку і поширення інформації обмеженого доступу, інших даних в інтернеті, але перед їх вибором обов'язково повинна бути проведена перевірка та аудит підприємства. Здійснити перевірку в комп'ютерних системах підприємств України, визначити місця, в яких найбільш імовірний виток конфіденційних персональних даних, інформації про діяльність компанії та забезпечити захист каналів поширення допоможуть фахівці компанії Intelligent IT Distribution.

Як можливо захистити фірму та не допустити витоку інформації різними каналами?

Спочатку до технічних методів захисту інформації були висунуті вимоги щодо запобігання зовнішнього впливу на діяльність підприємства, лише згодом під контроль можливого витоку були взяті й внутрішні канали поширення.
За останні десятиліття Україна пережила процес стрімкої комп'ютеризації. Документообіг в більшості фірм і компаній давно переведений в електронну форму, а необхідну інформацію співробітники передають і отримують за допомогою:

  • електронної пошти;
  • мережі Інтернет;
  • друку;
  • знімних носіїв;
  • месенджерів.

Тепер не потрібно відвідувати збори для того, щоб почути доповідь, зустрічі все частіше проходять у форматі відеоконференцій. Контроль цих інформаційних потоків можуть забезпечити спеціальні системи DLP. Вони здатні безперервно аналізувати всі канали передачі, ідентифікувати дані найсучаснішими способами та запобігати їх поширенню в підозрілих випадках. Такі сучасні системи доведені до досконалості, мають малу кількість помилкових спрацьовувань.

Існує принципово інший спосіб забезпечення безпеки відомостей IRM. Він заснований на обмеженні доступу співробітників. В такому випадку весь контент має певні мітки, що відповідають класу секретності, завдяки чому він стає доступним тільки особам, які мають відповідні права на його читання, редагування, копіювання тощо. Найкращу ефективність можна отримати завдяки поєднанню обох систем. Втратити важливу інформацію можна через проникнення шкідливої ​​програми в комп'ютерну мережу компанії, випадкового видалення, а уникнути цього допоможе пристрій архівування. Регулярна архівація допоможе відновити всі необхідні дані в разі їх втрати.

Структура різних компаній може істотно відрізнятися одна від одної. У невеликих фірмах всі співробітники частіше спілкуються один з одним, і багато питань вирішуються в ході особистих зустрічей і розмов наживо. Такий спосіб управління бізнесом досить ефективний, оскільки керівник завжди знаходиться в центрі подій, має добру обізнаність з усіх питань, проте не може бути реалізований в великих компаніях.

Рішення
Intelligent IT Distribution — надійні рішення з питань безпеки


Співробітники великих міжнародних холдингів і концернів, як правило, можуть знаходитися не тільки в різних офісах, але містах та країнах, тому не мають змоги особистого спілкування для розв'язання робочих питань. Вони підтримують між собою зв'язок за допомогою листування в електронній пошті, різних месенджерах. Такі способи здатні забезпечити високу швидкість передачі контенту, але конфіденційна інформація при цьому піддається різним загрозам. Компанія Intelligent IT Distribution здатна забезпечити безпечну роботу будь-якої компанії за допомогою сучасних програмних рішень від найнадійніших розробників.

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian