fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Вичерпна інформація про поточний рівень безпеки та стійкості мережі. Платформа дозволяє отримати точні відомості про стан мережі в контексті вашої роботи.

Замовити демо

RedSeal дозволяє швидко отримати необхідні відомості безпеки, що прискорює і спрощує реалізацію ініціатив в області забезпечення відповідності нормативним вимогам. З огляду на те, що постійно змінюються вимоги бізнесу, рішення допомагає побудувати максимально захищену мережу нового покоління. Платформа аналізу кібербезпеки від RedSeal - це рішення, розроблене спеціально для найбільших у світі, динамічних і складних мереж. RedSeal допомагає підтвердити, що мережа вашої організації розвивається безпечно.


ПІДТВЕРДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ МЕРЕЖІ


Передове ядро ​​аналітики RedSeal оцінює налаштування пристроїв, перевіряє результати сканування і бази даних вразливостей, будує точну модель мережі, виявляє ризики безпеки, визначає пріоритети й необхідні дії, надає важливу інформацію для швидкого усунення проблем. Операції виконуються безперервно, в автоматичному режимі.

УСУНЕННЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ПРОБЛЕМ У ПЕРШУ ЧЕРГУ

Аналітичне ядро ​​RedSeal аналізує проблеми безпеки в контексті роботи мережі. Рішення визначає вразливість мережі та ризики, оцінюючи не тільки простоту потенційного несанкціонованого проникнення, але і можливі наслідки. Отриманий список проблем із зазначенням їх пріоритетів допоможе вам ефективно використовувати обмежені ресурси безпеки, щоб усунути найбільш небезпечні вразливості в першу чергу.

ШВИДКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ

RedSeal знає про вашу мережу практично все та забезпечує максимально можливу прозорість на будь-яких рівнях, прискорює і підвищує ефективність заходів щодо усунення наслідків інцидентів. Ідентифікувавши зловмисника в мережі, RedSeal визначає пріоритети та вторинні цілі, щоб локалізувати проблему і обмежити можливі збитки. Інструменти RedSeal для аналізу другого рівня мережі дозволяють швидко знайти та ізолювати пошкоджені вузли.

ЗАПОБІГАННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ І АНАЛІЗ НАСЛІДКІВ ЗМІН МЕРЕЖЕВИХ ПАРАМЕТРІВ

За допомогою RedSeal можна створювати й візуалізувати політику безпеки, щоб легко визначати ненавмисний, небажаний або надлишковий доступ. Перед внесенням змін, будь то розширення мережі, надання захищеного доступу для нових додатків або підключення постачальників і партнерів, RedSeal демонструє наслідки кожної зміни з точки зору безпеки. Ваша мережа, як і раніше, буде відповідати політикам, а ви зможете з легкістю виявляти проблеми та отримувати деталізовану інформацію для їх усунення.


БЕЗПЕРЕРВНИЙ МОНІТОРИНГ МЕРЕЖІ


Встановивши на смартфон спеціалізований додаток RedSeal, будь-який співробітник організації зможе зайти в центр управління, щоб оцінити поточні параметри мережевої безпеки та простежити тенденції. На інформаційній панелі відбиваються відомості про критичні показники і найбільш важливі проблеми - як в реальному часі, так і в ретроспективі. Тут можна побачити індекси і результати аналізу ризиків, проведеного RedSeal з урахуванням поширеності критичних вразливостей, помилок в налаштуваннях системи безпеки, а також недостатню прозорість деяких сегментів мережі. Все це дозволяє реалізувати єдиний підхід до оцінки параметрів безпеки.

ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАТИВНИМ ВИМОГАМ

Зі збільшенням інтенсивності та складності атак зростає й кількість політик і правил, націлених на забезпечення належного захисту мережі. RedSeal допомагає підвищити ефективність і результативність не тільки ініціатив в області відповідності, але і внутрішніх бізнес-процесів організації. Визначивши політику в RedSeal, ви зможете безперервно її контролювати та підтверджувати відповідність нормативним вимогам. Рішення зводить до мінімуму операції, що виконуються вручну, прискорюючи процеси та підвищуючи точність результатів. RedSeal надає ключові елементи управління для стандартів PCI, NERC CIP, NIST 800-53 і DISA STIG. Основні сфери контролю: сегментація мережі, сканування вразливостей, тести на проникнення, оптимізація налаштувань.

ІНТЕГРАЦІЯ З SIEM-СИСТЕМАМИ

Платформа RedSeal сертифікована на відповідність стандарту ArcSight CEF, що дозволяє зіставляти дані про наявні вразливості корпоративної мережі з відомостями про події інформаційної безпеки. Дані можуть бути спрямовані безпосередньо в систему ArcSight ESM в стандартному форматі обміну CEF або у вигляді повідомлень в форматі Syslog.

Це дозволяє більш точно розставити пріоритети для інцидентів з урахуванням розташування мережевих пристроїв або хост-систем і визначати порушення. Інтеграція RedSeal з HP ArcSight ESM оптимізує процес управління інцидентами, а також дозволяє організаціям сконцентрувати ресурси на найбільш важливих факторах ризику і в найкоротші терміни усунути виявлене порушення.

За допомогою RedSeal можна спроєктувати ефективну систему безпеки. Рішення дозволяє моделювати й тестувати налаштування до їх реалізації, щоб проаналізувати найбільш вразливі до атаки та заздалегідь внести зміни до структури. В результаті ви не тільки максимально підвищуєте безпеку мережі, але й заощаджуєте кошти.

RedSeal Networks in 30 seconds

Mobile Marketing
+