fbpx

Наши представительства 

Заказать обратный звонок
btn

CA Technologies - постачальник програмного забезпечення в галузі управління IT-середовищем. Компанія пропонує програмне забезпечення, спрямоване на безпечну уніфікацію і спрощення управління сучасним комплексним IT-середовищем в масштабі підприємства, з метою поліпшення результатів комерційної діяльності. Корпоративні рішення компанії поєднують в собі продукти з кібер безпеки, інструменти для управління IT-інфраструктурою підприємства, продукти для розробки додатків і баз даних, а також програмне забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних.

CA Technologies створює програмні системи, які працюють в мейнфреймах, розподілених обчислювальних системах, віртуальних машинах і хмарних обчислювальних середовищах.

Компанія CA Technologies відрізняється використанням унікальних інноваційних технологій, що зробило її провідним постачальником високопрофесійних корпоративних IT-рішень.

Програмне забезпечення CA Technologies значно підвищує ефективність бізнес-активності підприємства та зменшує витрати на обслуговування складних IT-систем.

Серед клієнтів компанії - більшість організацій зі списку Forbes Global 2000.

iIT Distribution - официальный дистрибьютор компании , обеспечивает дистрибуцию и продвижение решений на территории Украины, а также профессиональную поддержку для их проектирования и внедрения.

Компания A10 NetworksКомпания ArubaКомпания Cossack LabsКомпания CrowdStrikeКомпания GTB TechnologiesКомпания InfinidatКомпания InstanaКомпания LabyrinthКомпания LepideКомпания LookoutКомпания NetBrainКомпания Panda SecurityКомпания RedSealКомпания Safe-T
ru_RURussian
ukUkrainian en_GBEnglish ru_RURussian