fbpx

Наши представительства 

Заказать обратный звонок
btn
Exabeam Advaced Analytics
Exabeam Advaced Analytics

Advanced Analytics автоматично пов'язує та аналізує дії користувачів та поведінку сервісів, щоб краще інформувати аналітиків з безпеки про актуальні загрози та наявність відповідних оновлень. Advanced Analytics надає потужний аналітичний інструмент додатково до наявних технологій SIEM і управління журналами подій, детектуючи нові атаки, розставляючи пріоритети інцидентам і забезпечуючи більш ефективну реакцію.

Смотреть видео Загрузить PDF
Основные преимущества решения

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ВИЯВЛЕННЯ ТА РОЗСЛІДУВАННЯ

Exabeam Advanced Analytics поєднує спеціалізовану архітектуру і інструментарій орієнтований на дослідження поведінки користувачів, який розроблений таким чином, щоб відповідати рівню роботи професіоналів в області безпеки. Advanced Analytics використовує пропрієтарну модель Session Data (дані сесій), яка автоматично об'єднує часову шкалу подій, враховуючи дані як про нормальну, так і про аномальну поведінку користувачів. Це скорочує обсяг ручної роботи та час, який аналітики витрачають на розслідування, що підвищує їх продуктивність.

ШВИДКІСТЬ ОЦІНКИ ПОДІЙ

Незалежно від типу даних або джерела, Exabeam дозволяє клієнтам легко застосовувати всю доступну їм інформацію для проведення дійсно всебічної оцінки загроз в їх мережі. Advanced Analytics може отримувати журнали подій з SIEM або безпосередньо з самих джерел даних через Syslog. Клієнти можуть швидко розгортати й аналізувати журнали подій для швидкої оцінки або аналізувати нові джерела журналів подій, які раніше не відправлялися в SIEM. Така гнучка обробка даних забезпечує короткий час оцінки подій, що не має аналогів серед інших рішень з поведінкової аналітики.

КОМБІНАЦІЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВАРТОСТІ

Переваги рішення Advanced Analytics поєднуються з Exabeam Log Manager та Incident Responder, які разом забезпечують повний набір засобів для зберігання даних, доступу, аналітики й автоматичного реагування на інциденти. Advanced Analytics можна розгорнути як окреме рішення або як частину ширшої платформи Exabeam Security Intelligence.

Advanced Analytics автоматично пов'язує та аналізує дії користувачів та поведінку сервісів, щоб краще інформувати аналітиків з безпеки про актуальні загрози та наявність відповідних оновлень

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Exabeam забезпечує виявлення складних загроз, розставляє пріоритети робочих навантажень аналітиків і значно підвищує продуктивність SOC.

Його основні функції охоплюють:

 • Виявлення на основі аналізу поведінки користувачів і об'єктів (UEBA) складних сучасних загроз, включаючи атаки на основі використання облікових даних, внутрішні загрози та ransomware.
 • Попередньо побудована тимчасова шкала сесій, яка автоматизує розслідування і робить попередній аналіз швидше і простіше.
 • Інтелектуальна пріоритизація сигналів небезпеки, що дозволяє аналітикам легко знаходити попередження, які потребують найбільшої уваги.
 • Унікальна модель даних сесій, яка автоматично виявляє бічний рух, враховуючи зміни облікових даних, IPадрес або пристроїв.
 • Сумісність з усіма основними рішеннями SIEM, а також з Exabeam Log Management і Incident Response (рішення для ведення журналів подій і реагування на інциденти).
 • Простота налаштування і використання.
 • Швидка багатовузлова архітектура.
 • Підтримує «з коробки» понад 500+ джерел даних.
 • Можливість розгортання у вигляді фізичних пристроїв з попередньо визначеною конфігурацією або у вигляді віртуальної машини, готової до роботи в хмарному середовищі.

ПЛАТФОРМА ИНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ EXABEAM

Exabeam Log Manager є ключовим компонентом Exabeam Security Intelligence Platform. Будь-яка зі складових платформи може використовуватися разом або окремо зі сторонніми продуктами.

Платформа містить:

 • Exabeam Log Manager
 • Exabeam Advanced Analytics
 • Exabeam Threat Hunter
 • Exabeam Emergency Responder
 • Exabeam Cloud Connectors
Сучасні кібератаки, засновані на використанні облікових даних, є складними за своєю природою та частіше за все зачіпають багато ІТ-систем, використовують різні методи входу до системи і охоплюють період часу в декілька місяців. Ці інсайдерські загрози використовують легітимні облікові записи й права доступу реальних користувачів, що робить їх складними для виявлення застарілими рішеннями з кібербезпеки. Щоб протистояти цим складним атакам, організаціям необхідне рішення, створене з використанням сучасних технологій, таких як машинне навчання, поведінкова аналітика та обробка великих даних. Смотреть видео
ru_RURussian
ukUkrainian en_GBEnglish ru_RURussian