fbpx

Наши представительства 

Заказать обратный звонок
btn
EXABEAM INCIDENT RESPONDER
EXABEAM INCIDENT RESPONDER

Exabeam Incident Responder взмозі розслідувати та пом’якшувати інциденти в галузі безпеки напівавтоматично або повністю автоматично. Це забезпечує величезний прогрес у продуктивності IT- команд, що веде до зменшення часу реакції та числа помилок.

Загрузить PDF

ЗАХИСТ НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ НА СТАДІЇ ВИЯВЛЕННЯ

Факт виявлення загрози не означає, що система опинилася у безпеці. Процес створення комплексної інформаційної безпеки складається з трудомістких завдань. Кожний виявлений інцидент, перш ніж його можна буде вважати закритим, потребує розслідування та вживання заходів аналітиками з команди інформаційної безпеки. На жаль, кількість професіоналів, здатних виконувати ці завдання, дуже обмежена, і їх важко знаходити через величезну нестачу навичок. Це призводить до того, що більшість організацій втрачають контроль над ситуацією, що посилюється й чисельними попередженнями низької якості та помилковими спрацювуваннями. Разом з цим бюджети на безпеку все більше зміщуються із запобігання до детектування загроз, тобто обсяг роботи для команди з кібербезпеки лише зростає. Настав час змінити це та запустити власну команду SOC (Security Operations Center).

Основные преимущества решения

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ТА СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ РОЗСЛІДУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ

Згідно з останнім опитуванням можливостей реагування на інциденти Інституту SANS, 65% компаній розглядають розрив у навичках кібербезпеки як перешкоду для їхньої здатності швидко та ефективно реагувати на інциденти. Через переважання кількості груп реагування, які працюють позмінно, інциденти з високим рівнем ризику легко прослизають у вразливі місця оборони, а час реагування збільшується від годин до днів або тижнів. На щастя, сучасні інструменти, такі як Exabeam Advanced Analytics, можуть допомогти розставити пріоритетні робочі навантаження, забезпечити сигналізацію високої точності, а рішення типу Exabeam Incident Responder здатні автоматизувати розслідування та реагування на інциденти.

ОРКЕСТРАЦІЯ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ ВІДБИТТЯ АТАКИ

На відміну від наявних систем керування інцидентами та черговістю, що використовуються більшістю SOC для відстеження статусів інцидентів, Exabeam Incident Responder забезпечує автоматизовану реакцію на інцидент за допомогою оркестрування безпеки та автоматизації робочого процесу. Використовуючи інтеграцію API з ІТінфраструктурою та рішеннями безпеки, Incident Responder в змозі розслідувати та пом’якшувати інциденти в галузі безпеки напівавтоматично або повністю автоматично. Це забезпечує величезний прогрес у продуктивності ITкоманд, що веде до зменшення часу реакції та числа помилок.
Автоматизація усуває розрив у кваліфікації, дозволяючи iснуючим аналітикам виконувати більше роботи протягом певного часу, а також надає можливість молодшим аналітикам мати більший вплив, тим самим зменшуючи потребу в найманні робочої сили.

Incident Responder в змозі розслідувати та пом’якшувати інциденти в галузі безпеки напівавтоматично або повністю автоматично. Це забезпечує величезний прогрес у продуктивності ITкоманд, що веде до зменшення часу реакції та числа помилок.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Exabeam Incident Responder був побудований з нуля, щоб досягнути максимальної ефективності IR/SOC; забезпечити автоматизовані, повторювані можливості розслідування та реагування, а також мінімізувати вірогідність людських помилок.

Система забезпечує:

 • Напів- або повна автоматизація розслідування та реагування на інциденти.
 • Шаблони для поширених кейсів.
 • Схеми та робочі процеси, що можна налаштувати під свої потреби.
 • Система керування інцидентами, яку можна сконфігурувати.
 • Контекстно-залежні макети, які видають інформацію щодо типу інциденту.
 • Вбудована аналітика з можливістю співпраці дозволяє легко ділитися знаннями між членами команди, які працюють в різні зміни.
 • Простота налаштування та використання.
 • Інтеграція на основі API з рішеннями кібербезпеки.
 • Сумісність з будь-якою UEBA/системою керування журналами подій.
 • Масштабування багатовузлової архітектури.
 • Можливість розгортання як фізичного пристрою попередньо визначеного розміру, так й віртуальної машини (VM), готової до хмари.
Сучасні кібератаки, засновані на використанні облікових даних, є складними за своєю природою та частіше за все зачіпають багато ІТ-систем, використовують різні методи входу до системи і охоплюють період часу в декілька місяців. Ці інсайдерські загрози використовують легітимні облікові записи й права доступу реальних користувачів, що робить їх складними для виявлення застарілими рішеннями з кібербезпеки. Щоб протистояти цим складним атакам, організаціям необхідне рішення, створене з використанням сучасних технологій, таких як машинне навчання, поведінкова аналітика та обробка великих даних.
Запрос на демонстрацию или тестирование продукта
ru_RURussian
ukUkrainian en_GBEnglish ru_RURussian