fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Ізольоване віртуальне середовище для надійного захисту програм


При роботі з тією чи іншою програмою можна зіткнутися з небажаними змінами. Уповільнення роботи Windows може стати початком проявів різних аномалій, з якими надалі важко буде впоратися, навіть застосовуючи деінсталяцію та інші способи очищення від вірусів, троянів, блокувальників. У такому випадку для профілактики та надійного захисту від загроз потрібно використовувати програми-пісочниці або Sandbox. Пісочниця — утиліта, принцип роботи якої полягає в ізолюванні програм в окрему середу. Таке ізолювання означає, що шкідливе ПЗ не впливатиме на працездатність системи в цілому, а значить про Sandbox можна говорити, як про надійну програму-антивірус.

Рішення

Sandbox — унікальний вид безпеки

Пісочниця в IT є ізольованим середовищем, нічим не відрізняється від реальної системи. Вона допомагає виявити в файлі або трафіку невідповідності, аналізуючи його дії в системі, і видає вердикт. Всі програми будуть працювати всередині антивіруса, при цьому будь-які зміни залишаться там, не торкнувшись загальної системи. Користувач може виконувати звичні функції, пов'язані з відвідуванням порталів, посилань, завантаженням файлів і багато іншого у звичайному режимі. Якщо з'являються шкідливі ознаки, досить видалити вміст утиліти одним кліком.


Ключові особливості пісочниці полягають в комплексній перевірці файлів, що включає в себе сигнатурний, статичний і динамічний аналіз. Слід виділити такі основні функції утиліти:

  • виявлення і запобігання дій шкідливих програм;
  • перевірка на наявність загроз з урахуванням можливостей хмарного сервісу;
  • швидкий обмін відомостей про небезпечні об'єкти;
  • відстеження загроз і підготовка звіту.


Функціонування також полягає в результаті аналізу, генеруванні антивірусної сигнатури з блокуванням всього сімейства шкідливих об'єктів в пісочниці, захисту персональних даних, виведення результатів на мережевий або міжмережевий екран. Застосування даного продукту безпеки пов'язано з такими перевагами, як захист інтернет-серфінгу, поліпшення приватності, безпечне листування, запуск будь-яких клієнтських додатків, месенджерів. Програма здійснює контроль потенційно незахищених джерел.

Проста і зрозуміла установка програми

Для налаштування та запуску програми-пісочниці не потрібно багато часу. Установка утиліти дуже проста і зрозуміла. Необхідно завантажити відповідний файл і слідувати інструкції. Після закінчення завантаження буде відбиватися інформація про сумісність програмного забезпечення. По завершенню на робочому столі з'явиться ярлик, який запустить веб-браузер всередині програми.

Щоб перевірити, чи запускається використовуваний файл, необхідно перетягнути його у вікно пісочниці, а також дізнатися працює сайт чи ні можливо, скориставшись областю повідомлень. Помилка може говорити про різні проблеми - відключення віртуалізації, відсутність підтримки з процесором тощо. Чому не працює пісочниця можна розібратися самостійно або звернувшись до фахівців.

Деякі види захисних програм використовують тільки для невідповідного і підозрілого коду, в процесі розробки програмного забезпечення. Тут, щоб не зіпсувати складну конфігурацію, краще довіритися справжнім професіоналам, звернувшись в компанію iIT Distribution.

Професійна підтримка, проєктування та впровадження надійного захисту від хакерських програм. iIT Distribution - компанія, що спеціалізується на захисті конфіденційних даних, програмного забезпечення від шкідливого впливу. Виявити та проаналізувати в віртуальному середовищі цей вплив можливо за допомогою окремого класу рішень - пісочниці. Sandbox здатна перемагати навіть найсучасніші цілеспрямовані атаки. Безкоштовне тестування або демоверсію можна замовити у нас на сайті, заповнивши спеціальну форму. Більш детальну інформацію ви можете отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями.

Читати даліЗгорнути
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian