fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Найефективніше і продуктивне рішення для виявлення і запобігання DDoS атак. Висока масштабованість, продуктивність, гнучкість розгортання робить A10 Thunder TPS лідером серед подібних рішень.

Замовити демо

Широкий спектр реалізації на віртуальних платформах, апаратних пристроях і у вигляді хмарних реалізацій робить рішення легко адаптованим під будь-які варіанти розгортання. Висока продуктивність (до 380Гбіт/с) при мінімальних масогабаритних показниках відчутно знижує рівень операційних витрат (OPEX). Гнучкість управління від командного рядка (CLI) для графічної оболонки з можливістю візуалізації та побудови звітів (aGALAXY) дозволяє рішенням бути зручним для адміністрування і моніторингу. Різні варіанти архітектури рішення (активний, проактивний, симетричний, асиметричний, позасмуговий) дозволяють адаптувати рішення під різні варіанти побудови захисту.


Thunder TPS це:

  • Захист на різних рівнях протокольного стека завдяки використанню власних сигнатур.
  • Висока продуктивність рішення і можливість нарощування потужності.
  • Наявність API та власної мови для створення скриптів, які дозволяють забезпечити глибоке детектування мережевих аномалій.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ РІШЕННЯ

Автоматичний захист нульового дня (ZAP):

Автоматичний розрахунок фільтрів блокування та аналіз без попереднього налаштування або ручного втручання з подальшим блокуванням аномальної поведінки.

Точність:

Єдина в галузі 5-рівнева адаптивна ескалація політики, захист на основі машинного навчання.

Краща в галузі продуктивність:

До 220Гбіт/с на 1 RU. Детектор потоку зі швидкістю 6 млн кадрів в секунду (у 22 рази більше, ніж у конкурентів).

Управління та аналітика:

Єдина панель управління, візуалізації та відстеження в реальному часі. Інтелектуальне виявлення сервісів з автоматичним призначенням політики пом'якшення наслідків.

Єдиний захист від DDoS-атак:

Інтеграція з іншими продуктами A10 Thunder (ADC, CGN, CFW). Захист додатків від DDoS-атак, що не вимагає спеціальної підготовки для додатків і серверів.

Аналітика загроз:

Понад чотири десятки джерел інформації про загрози безпеки для миттєвого розпізнавання і блокування шкідливого трафіку. До 96 мільйонів записів для блокування токсичних IP-адрес.

The Rise of Multi-Vector DDoS Attacks

Mobile Marketing
+
ukUkrainian