fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Прискорюйте роботу корпоративних додатків! Inspur HF5000G5 — це флеш-система зберігання середнього рівня для основних корпоративних застосунків, що надає можливості SAN та NAS. Вона підходить для велико- та середньомасштабних баз даних OLTP або OLAP, віртуалізації, спільного використання файлів та інших програм, надаючи такі чудові функції, як зберігання даних, аварійне відновлення, конфігурація «active-active» та резервне копіювання. HF5000G5 широко використовується у сфері державного управління, фінансів, зв'язку, енергетики, ЗМІ, охорони здоров'я, освіти, у малому та середньому бізнесі та інших секторах.

Замовити демо

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ

Необмежене сховище та високий рівень плавності роботи

У міру того як Інтернет, IoT, штучний інтелект та інші новітні технології все ширше використовуються в різноманітних галузях, на підприємствах зростає потреба в операціях з даними в режимі реального часу. У цьому випадку флеш-масиви для зберігання даних, що забезпечують чудову продуктивність та стабільність, стають оптимальним вибором для прискорення роботи корпоративних сховищ. Флеш-система для зберігання даних HF5000G5 має передову архітектуру NVMe, інтелектуальні алгоритми роботи з флеш-пам'яттю та підвищену масштабованість, які зможуть забезпечити підприємства ультра продуктивними сервісами зберігання даних.

Флеш-масив NVMe

NVMe - це розширений інтерфейс хост-контролера, створений насамперед для прискорення передачі даних між корпоративними та клієнтськими системами та твердотілими накопичувачами (SSD) по шині PCIe. Він дозволяє повною мірою використовувати потенціал флеш-масиву. Крім того, NVMe безпосередньо підключається до хоста по шині PCIe, що скорочує планування та шлях введення-виводу, гарантуючи низьку затримку. Система HF5000G5 із новою архітектурою NVMe може скорочувати час затримки до 0,1 мс. Таким чином, вона здатна надавати клієнтам надзвичайно швидкі та безперебійні сервіси зберігання даних.

Горизонтальне масштабування

HF5000G5 підтримує оперативне горизонтальне масштабування з використанням до 16 контролерів та кеш-пам'яті на рівні ТБ. Це забезпечує клієнтам можливість експоненційного нарощування ресурсів зберігання, лінійне збільшення продуктивності та легкість задоволення мінливих потреб бізнесу.

Оптимізовані алгоритми роботи з флеш-пам'яттю

Під час запису даних послідовно виконується їхнє стиснення, агрегація смуг та загальні операції очищення даних, щоб ефективно зменшити коефіцієнт розширення запису на твердотілий накопичувач. У той самий час у системі використовується вирівнювання зносу (WL) і попереджувальне вирівнювання зносу (PWL) задля забезпечення середнього терміну служби твердотілих накопичувачів. Крім того, система підтримує глобальний збір сміття та TRIM, щоб скоротити видалення помилкових даних з диска та продовжити термін служби твердотілих накопичувачів, тим самим підвищуючи продуктивність системи.

Підтримка Optane (вперше у Китаї)

В Intel Optane використовується NVMe та SCM для усунення обмежень послідовного запису та стирання перед записом на флеш-пам'ять NAND. Таким чином, скорочується час затримки доступу до 0,02 мс і значно збільшується швидкість доступу та термін служби накопичувача. Optane допомагає підвищити продуктивність на 70% у порівнянні з флеш-масивом SAS, забезпечуючи клієнтам кращі сервіси зберігання.

Мікросхема інтелектуального скорочення обсягу даних

У HF5000G5 дедуплікація та стиснення даних реалізовані за допомогою вбудованої мікросхеми. Кожен контролер оснащений двома механізмами скорочення обсягу даних та не займає ресурси центрального процесора. Порівняно з попереднім варіантом апаратного стиснення продуктивність підвищилася на 30%. Тим часом коефіцієнт скорочення обсягу даних досягає 5:1, що може значно збільшити щільність зберігання та знизити її вартість.

Надійне сумісне використання даних та робота в режимі 24/7


У HF5000G5 використовується архітектура з усіма активними вузлами та повністю резервуються ключові компоненти. За допомогою високонадійних рішень захисту даних, таких як віддалена реплікація, конфігурація «active-аctive», трьох центрів обробки даних з двома варіантами, система HF5000G5 може забезпечити рівень доступності 99,9999 % (шість дев'яток) та підтримувати безперервність бізнес-процесів цілодобово.

Конфігурація "аctive-active"

У HF5000G5 використовується найкраща архітектура сховища з усіма активними вузлами та відсутністю концепції атрибуції томів. Операції введення-виводу обробляються декількома контролерами, що допомагає забезпечити балансування навантаження, усунути обмеження в продуктивності контролерів та підвищити доступність системи. Коли якийсь контролер виходить з ладу, інші контролери можуть взяти на себе його завдання, щоб забезпечити безперервність бізнес-процесів.

Високонадійне апаратне резервування

Повністю модульна архітектура з резервуванням гарантує відсутність єдиної точки відмови (SPOF) для ключових компонентів. Пасивна об'єднувальна плата використовується для підвищення надійності системи. Також підтримується оперативне розширення апаратного забезпечення, оперативне оновлення мікропрограмного забезпечення, обслуговування системи без переривання роботи та захист даних у разі відключення живлення. У поєднанні з різними механізмами захисту даних, система HF5000G5 гарантує RPO (цільова точка відновлення) = 0, RTO (цільовий час відновлення) = 0, рівень доступності 99,9999 % (шість дев'яток).

Безпечне та надійне рішення з усіма активними вузлами без використання шлюзу

Нині надійність критично важливих систем означає не тільки високу продуктивність, а й безперервність бізнес-процесів. В системі HF5000G5 немає віртуального шлюзу і використовується передова технологія з усіма активними вузлами для забезпечення безперервності бізнес-процесів, високої доступності додатків, RPO = 0 та RTO = 0. Коли будь-який пристрій зберігання виходить з ладу, інші контролери можуть взяти на себе його завдання та підтримувати доступ до сервісів за допомогою комплексного механізму арбітражу та механізму автоматичного перемикання. На основі конфігурації «активний-активний» систему можна легко розширити до конфігурації, що включає три центри обробки даних з двома варіантами. Це означає високу доступність між різними центрами обробки даних та додатковий захист даних.

Інтелектуальне управління та легкість обслуговування


Компанія Inspur розробила Inview – спеціальне програмне забезпечення для інтелектуального управління. Inview одноманітно керує всіма ресурсами Inspur та реалізує моніторинг стану системи, захист за допомогою синхронізованих моментальних копій та просте розгортання рішень для аварійного відновлення. Крім того, у HF5000G5 реалізовано єдине управління зовнішніми ресурсами зберігання за допомогою гетерогенної віртуалізації. Таке поєднання забезпечує уніфіковане управління як внутрішніми, так і зовнішніми ресурсами зберігання, що значно спрощує обслуговування і знижує сукупну вартість володіння.

Inview

Inview підтримує єдине управління системами AS2000G2, AS5000G2, AS5000G5, HF5000G5, HF6000G5 та SDS AS13000 компанії Inspur. Основна інформація, статистика використання та продуктивності, повідомлення про несправності, уніфіковане управління та моніторинг кількох кластерів у режимі реального часу для вищезгаданих продуктів підтримуються в єдиному інтерфейсі управління. Що ще важливіше, Inview створює міжплатформенне рішення для аварійного відновлення з використанням синхронізованих моментальних копій та реплікацією з декількома копіями, гарантуючи безпеку даних.

Надійні функції для хмарного центру обробки даних

HF5000G5 підтримує інтелектуальне багаторівневе хмарне сховище та забезпечує можливість взаємодії загальнодоступних, гібридних та приватних хмар. Кешування, аварійне відновлення, резервне копіювання та інші функції доступні у хмарному середовищі, що гарантує безпеку даних та полегшує підприємствам розгортання хмари.

Інтелектуальне хмарне багаторівневе сховище (єдине в галузі)

Забезпечує взаємодію між кількома хмарними системами, такими як AWS, Azure, Inspur Cloud, Alibaba Cloud та Openstack. Система HF5000G5 надає такі функції у хмарному середовищі: кешування, аварійне відновлення, резервне копіювання тощо. Користувачі можуть виконувати резервне копіювання даних у хмару, не купуючи програмного забезпечення для резервного копіювання, що знижує складність резервного копіювання та підвищує безпеку даних. Поєднання економічності та масштабованості хмарного сховища з архітектурою локального центру обробки даних дозволяє забезпечити безперешкодний потік даних між локальним центром обробки даних та загальнодоступною хмарою.

Дізнайтеся більше про Inspur All-Flash Storage HF5000G5 та його технічні характеристики!

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+