fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Багатовузлові сервери Inspur

Підходять для HCI, Big Data, високопродуктивних обчислень, розподілених сховищ даних та багатьох інших сценаріїв застосування.

Замовити демо
Оцініть переваги продуктової лінійки багатовузлових серверів Inspur:

Конструкція з високою щільністю розміщення

Багатовузлові сервери Inspur дозволяють ефективно інтегрувати більшу кількість центральних процесів та плат розширення I/O в меншому просторі, що мінімізує площу обладнання

Модульне розгортання

Вузли можна гнучко налаштовувати під час розгортання, причому наявні модулі дозволяють досконально адаптувати продукт до потреб користувача.

Ефективне використання енергії

Централізований блок живлення та вентилятори використовуються спільно всіма вузлами, що значно підвищує ефективність живлення та охолодження системи.

Зручне керування

Вузлами можна керувати незалежно чи всіма відразу через централізований механізм управління.

Inspur i48

Inspur i48

Абсолютно нова багатовузлова модульна система форм-фактору 4U високої щільності

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ

Підходить для великомасштабних розгортань високої щільності

8 обчислювальних вузлів NS5488M5 можна розгорнути у стійці заввишки 4U. Ця щільність розгортання вдвічі вища у порівнянні з іншими серверами, що встановлюються у стійку. i48 підтримує вимоги до великомасштабних обчислень у центрах обробки даних із високою щільністю розміщення. Він також забезпечує однотипне розгортання 4 обчислювальних вузлів та вузлів зберігання у просторі 4U, завдяки чому підходить для додатків віртуалізації та гіперконвергенції. Крім того, цей сервер може забезпечити розгортання з великим обсягом сховища, яке включає 2 вузли та 72 жорсткі диски в просторі 4U.

Ідеальне рішення для охолодження

i48 має незалежний канал охолодження для централізованого охолодження гарячих точок сервера, таких як ЦП, підсистеми зберігання даних, блоки живлення та зовнішні пристрої PCIe. Система охолодження запобігає виникненню теплового потоку між гарячими точками.

i48 дозволяє реалізувати ізоляцію гарячих та холодних проходів для зовнішніх пристроїв PCIe, що значно збільшує ефективність охолодження. У сервері є зворотний потік.

Просте впровадження та обслуговування кластера

Багатовузлова та модульна конструкція i48 дозволяє легко інтегрувати кілька вузлів, що дозволяє забезпечити швидке доставлення та монтаж у стійку. i48 підтримує модулі управління резервуванням CMC та реалізує уніфіковане управління всіма вузлами в шасі. Модуль конвергенції мереж 1G налаштовується під реалізацію загальної зовнішньої мережі для всього шасі, що дозволяє легко управляти кластерами серверів.

Оптимізована конструкція портів

Чудова масштабованість i48 забезпечує перевагу перед іншими серверами високої щільності. Наприклад, він підтримує до 6 пристроїв PCIe у конфігурації з обчислювальними вузлами 4U8N. i48 також забезпечує апаратну архітектуру з балансуванням NUMA для пристроїв розширення PCIe та пристроїв NVMe, що дозволяє підвищити продуктивність на 20% і більше. Доступні спереду роз'єми розширення підсистеми введення-виводу сприяють простому регулярному техобслуговуванню. Спеціальна конструкція вентиляторів системи запобігає високотемпературним зворотним потокам у каналах.

Щоб дізнатися більше про сервер Inspur i48 та його технічні характеристики, завантажуйте Data Sheet!

Inspur i24

Inspur i24

4-вузловий сервер 2U високої щільності нового покоління для центрів обробки даних

Переваги

2U4N, висока щільність та ефективність

i24 містить 4 2-сокетні вузли в просторі 2U, що збільшує обчислювальну потужність в чотири рази й дозволяє більш оптимально використовувати простір серверної.

Модульна конструкція вузлів забезпечує швидке розгортання та підвищує ефективність роботи при заміні та оновленні вузлів. Час розгортання скорочується на 50%.

Уніфікована система живлення та охолодження спільно використовується всіма вузлами в шасі, що дозволяє ефективніше використовувати блок живлення та вентилятори. Кожен серверний вузол забезпечує економію енергії загалом до 15 %.

Висока надійність, просте керування

Конфігурація блоку живлення та вентиляторів із резервуванням 1+1 забезпечує стабільну роботу системи та скорочує ризик зниження доступності через несправність серверної або компонентів.

i24 підтримує мікросхеми шифрування TPM для забезпечення захисту даних, а також контролю безпеки інформаційної системи.

Крім цього, i24 підтримує модель подвійного керування BMC+CMC для простого уніфікованого управління блоком живлення та вентиляторами сервера. Користувачі можуть перевіряти нормативну інформацію щодо кожного вузла через модуль дистанційного керування.

Неймовірно висока продуктивність, гнучка архітектура

У режимі з використанням тільки флеш-пам'яті користувачам надається повне налаштування 24 накопичувачів NVMe. Це забезпечує десятикратну швидкодію! В результаті цього підвищується кількість операцій введення-виводу в секунду (IOPS), прискорюється доступ до кеш-пам'яті та знижується затримка.

i24 підтримує кілька конфігурацій сховища Optane PMem, збільшену місткість сховища, а також енергонезалежну пам'ять та сховище. Таким чином, забезпечується підвищена швидкість обробки даних, що відповідає різним вимогам додатків.

Кожен вузол також підтримує розширену кількість стандартних роз'ємів розширення PCIe, кілька варіантів роз'ємів мереж і високу гнучкість конфігурації мережевої структури.

Технічні характеристики

Технічні характеристики Inspur i24: переглядайте документ на панелі ліворуч або завантажуйте його, щоб оцінити ключові властивості продукту та його потенційну користь саме для вас!

Отримайте поглиблене уявлення про можливості Inspur NF5266M5!
Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+