fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

NetBrain Day-2 NetOps Automation

Автоматизація мережевих операцій другого дня (Day-2 Network Operations). Зменшуйте середній час на відновлення роботи, застосовуючи автоматизацію в три фази під час реагування на інциденти.

Замовити демо

Пересічна компанія мусить щодня виконувати тисячі IT операцій, і всі вони вимагають ручного втручання, що значно сповільнює роботу всього бізнесу. Рішення NetBrain призначене для постійного зменшення такого втручання, тож забезпечує три етапи автоматизації:

    • тригерна автоматизація - до втручання IT-спеціаліста;
    • інтерактивна автоматизація - під час активного усунення несправностей;
    • проактивна автоматизація - після розв'язання проблеми.Критичною фазою усунення несправностей є початкова реакція та діагностика. Оскільки ці перші кроки передбачувані, то кожне розслідування ІТ-проблем слід починати з “zero touch” або тригерної (автоматичної) автоматизації.

Можливості NetBrain Day-2 NetOps Automation

Мінімізування часу простоїв

Під'єднавши NetBrain до вашої ITSM або рішення для управління подіями, можна легко впровадити ініційовану діагностичну автоматизацію. Вона дозволить швидше виявити проблеми та автоматично усунути потенційні. Як тільки виявляється подія, NetBrain Automation надає можливість використати дві основні функції: динамічне картування проблемної області та діагностика за пріоритетністю. Застосовуючи тригерну автоматизацію під час реагування на аварію, NetBrain усуває розрив між виявленням несправності та діагностуванням.

Миттєва візуалізація всієї інфраструктури

Як тільки дія здійснюється, NetBrain автоматично створює карту відповідної частини мережі. Це може бути карта сайту або шлях потоку додатків. URL-адреса цієї динамічної карти повертається на вашу ITSM для швидкого доступу всім, хто причетний до події.

Автоматизована діагностика в мережі

NetBrain надає механізми автоматизації для швидкого сканування даних, таких як виходи CLI, конфігурації пристроїв та мережева телеметрія. Ця автоматизація підтримує повномасштабне налаштування, тому ви можете перетворити загальні процедури усунення несправностей у повторювані процедури, які називаються виконуваними Runbooks (Executable Runbooks).

Day-2 NetOps Automation від компанії NetBrain

Коли ви підключаєте NetBrain до ITSM або рішення для моніторингу, ви можете визначити правила та умови, які ініціюють виконання різних діагностик для різних типів подій. Наприклад, тікет для повільного додатка може запустити NetBrain для динамічного показу потоку додатків, а потім виконати 3-етапний запуск, який:

  • збирає загальні дані CLI,
  • виконує перевірку працездатності на рівні пристрою,
  • аналізує перевантаження інтерфейсу.
Mobile Marketing
+