fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Забезпечте захист і миттєве відновлення для петабайтів даних. Побудований для оптимізації продуктивності з використанням передової технології InfiniBox і дедуплікації, InfiniGuard дозволяє отримати максимальну ефективну місткість в середовищах петабайтного масштабу.

Замовити демо

InfiniGuard забезпечує неперевершене за швидкістю та надійністю резервне копіювання і відновлення даних та є дієвим інструментом для підтримки безперервності бізнесу та аварійного відновлення. InfiniGuard має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на базі HTML5, який спрощує складні операції резервного копіювання, реплікації та відновлення, що робить цю корпоративну систему захисту даних високоефективною та простою в управлінні. Рішення підтримує більшу частину поширеного ПЗ резервного копіювання, вже розгорнутого в центрі обробки даних.

ВИНЯТКОВА НАДІЙНІСТЬ, БЕЗПЕКА ТА ПРИСКОРЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ДЛЯ НАЙБІЛЬШ ВИМОГЛИВИХ ДОДАТКІВ

Система InfiniGuard спирається на неперевершену надійність InfiniBox з її інноваційною самовідновлювальною архітектурою і резервуванням апаратних компонентів. Зарезервовані дедуплікаціонні контролери (конфігурація активний/активний/пасивний з використанням stateless-відновлення) означають, що в разі відмови основних контролерів процес швидко відновлюється на запасному, швидко повертаючи операції резервного копіювання/відновлення до нормальної роботи з повним збереженням цілісності даних.


Гнучкий вибір варіантів реплікації на майданчику і поза нею забезпечують максимальну ефективність і доступність даних. Інтелектуальне кешування з випереджувальним читанням і масовим паралелізмом - це саме те, що дозволяє InfiniGuard забезпечити безперервність бізнесу.


Передбачувана продуктивність, в основі якої лежать керування кешем нового покоління та ефективне управління носіями, радикально зменшує час відновлення, дозволяючи виконувати найжорсткіші умови договорів про рівень обслуговування.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Висока місткість:

Висока місткість:

Ефективна місткість понад 20 ПБ при неперевершеній глобальній дедуплікації переданих даних з використанням блоків змінної довжини та технології стиснення - і все це в одній стійці висотою 42U.

Продуктивність:

Продуктивність:

Пропускна здатність до 74 ТБ/год при використанні технології прискорення Accent (Природна пропускна здатність до 48 ТБ/год).

Надійність:

Надійність:

Апаратне резервування, безперервна перевірка даних і виявлення відмов.

Реплікація:

Реплікація:

Шифрована реплікація з оптимізації під смугу пропускання і підтримкою конфігурацій 1:1, 1:2 або N:1.

Економічна ефективність:

Економічна ефективність:

На 50% менша сукупна вартість володіння у порівнянні з іншими рішеннями.

Консолідація:

Консолідація:

Підтримка уніфікованих протоколів, у тому числі VTL (FC), NFS, CIFS, OST і RMAN.

Infiniguard coating

Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian