fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Inspur AS5500G5 – це гібридна система зберігання даних середнього рівня для середніх та великих підприємств, що надає можливості SAN та NAS. Завдяки операційній системі сховища, спеціально розробленій для хмарних обчислень і великих Big Data, широким програмним функціям та провідній в галузі апаратній платформі, AS5500G5 задовольняє вимоги різноманітних додатків, таких як середньо- та великомасштабні бази даних OLTP або OLAP, а також надає можливості для віртуалізації, обміну файлами та аварійного відновлення.

Замовити демо
Перевага №1: Неймовірно висока продуктивність

Оновлення платформи

У G5 використовується апаратна платформа нового покоління з оновленими мікросхемами та технічними характеристиками. Продуктивність збільшена в середньому на 30%, що сприяє більш ефективній обробці даних. У той же час ефективність роботи програм підвищується за рахунок набору інтелектуального програмного забезпечення, такого як InFlashCache, InTier, InQoS.

Підвищення швидкості передачі даних

Підтримується інтерфейсна карта 32 Гбіт/с для задоволення вимог до високої пропускної здатності та низької затримкию Корістувачі отримують можливість використовувати весь потенціал сховища.

Архітектура з горизонтальним масштабуванням

Активне сховище Inspur G5 середнього рівня підтримує оперативне горизонтальне розширення, до 16 контролерів та кеш-пам'ять рівня ТБ, що дозволяє клієнтам лінійно нарощувати ресурси сховища відповідно до мінливих бізнес-потреб.

Перевага №2: Легкість керування

Inview.

Inview підтримує одноманітне управління системами AS2000G2, AS5000G2, AS5000G5, HF5000G5, HF6000G5 та SDS AS13000 компанії Inspur. Основна інформація, статистика використання та продуктивності, повідомлення про несправності, управління та моніторинг кількох кластерів у режимі реального часу для вищезгаданих продуктів підтримуються в єдиному інтерфейсі управління. Що важливіше, Inview створює міжплатформенне рішення для аварійного відновлення з використанням синхронізованих моментальних копій та реплікацією з декількома копіями, підвищуючи рівень безпеки даних.

Перевага №3: Високий рівень надійності

Ефективна та надійна системна архітектура

В Inspur G5 використовується найкраща в галузі архітектура зберігання з усіма активними вузлами для балансування навантаження між контролерами, усунення вузьких місць у продуктивності контролерів, підвищення доступності системи та забезпечення безперервності бізнес-процесів.

Резервована та надійна апаратна платформа

Повністю модульна архітектура з резервуванням гарантує відсутність єдиної точки відмови (SPOF) для ключових компонентів. Пасивна об'єднувальна плата використовується для підвищення надійності системи. Також підтримується оперативне розширення апаратного забезпечення, оперативне оновлення мікропрограмного забезпечення, обслуговування системи без переривання роботи та захист даних під час збою живлення.

Надзвичайно швидкі та надійні системні функції

InRAID розподіляє блоки даних та блоки гарячої заміни по всіх накопичувачах, що входять до складу RAID-масиву. Концепції диска гарячої заміни більше не існує. Реконструкцію даних 1T зведено до рівня хвилин! Це значно знижує ризик відмови RAID-масиву при повторній відмові диска і підвищує надійність системи.

Розвинені, надійні засоби аварійного відновлення та захисту

Inspur G5 підтримує кілька рішень для аварійного відновлення та захисту, такі як моментальні копії, віддалена реплікація, конфігурація «active-active» та три центри з двома варіантами. Поєднання надійної апаратної платформи, розширеного програмного забезпечення та розвинених рішень для аварійного відновлення гарантує безперервність бізнес-процесів та високу доступність додатків, забезпечуючи показники RPO = 0 та RTO = 0.

Перевага №4: Широка функціональність

Інтелектуальне економне виділення ресурсів.

Виділення ресурсів не обмежується фізичним простором. Підтримується виділення ресурсів за запитом для скорочення початкових вкладень та підвищення ефективності використання ресурсів сховища.


Інтелектуальне прискорення кеш-пам'яті.

Підтримка кеш-пам'яті на твердотілих накопичувачах дозволяє забезпечити відповідність вимогам різноманітних додатків, підвищити загальну продуктивність сховища та усунути вузькі місця у складних прикладних середовищах.


Інтелектуальна локальна реплікація.

Три локальні механізми захисту даних: клонування, моментальні копії, резервне копіювання. Це поєднання здатне задовольнити потреби, що виникають при тестуванні, розробці, аналізі та резервному копіюванні додатків. Цей механізм ефективно заощаджує простір у сховищі та знижує інвестиційні витрати.Інтелектуальне дзеркалювання томів.

При використанні дзеркалювання у тома може бути дві копії. Це забезпечує безперебійний доступ програми до потоків введення-виводу при пошкодженні однієї з копій.


Інтелектуальне багаторівневе зберігання. Чотири рівні.

Дані, що активно використовуються, можна оперативно переносити між різними сховищами, щоб оптимізувати вартість та продуктивність сховища, а також підвищити рентабельність інвестицій клієнтів.


Інтелектуальна якість обслуговування.

Динамічне керування читанням або записом томів на основі вимог до введення-виводу кожної програми. Виділення ресурсів за запитом (згідно за вимогами) дозволяє задовольнити потреби різноманітних програм.


Інтелектуальна гетерогенна віртуалізація.

Дозволяє використовувати сторонні ресурси для зберігання та сформувати єдиний пул віртуальних ресурсів. Забезпечує захист даних, перенесення даних між сховищами та інші послуги.


Інтелектуальна реплікація для аварійного відновлення.

Три механізми реплікації для аварійного відновлення: синхронний, асинхронний та періодичний асинхронний. Таким чином, можна задовольнити різні вимоги до показників RTO та RPO, захистити безперервність бізнес-процесів та підтримувати три центри обробки даних з двома варіантами.


Інтелектуальна конфігурація "active-active".

Активна флеш-система для зберігання даних Inspur HF-G5 забезпечує топологію «active-active» з кількома центрами обробки даних для досягнення показників RTO = 0 та RPO = 0, нульової втрати даних та безперебійної роботи.


Інтелектуальне хмарне багаторівневе сховище (єдине в галузі).

Підтримуються такі функції у хмарному середовищі: кешування, аварійне відновлення, резервне копіювання тощо. Економічне та високомасштабоване хмарне сховище поєднується з архітектурою локального центру обробки даних, прі цьому забезпечується безперешкодний потік даних між локальним центром обробки даних та загальнодоступною хмарою.Інтелектуальне середовище, розраховане на велику кількість користувачів.

За допомогою віртуалізації, ізоляції баз даних та інших технологій забезпечується ізоляція додатків та сервісів між різними клієнтами; таким чином, забезпечується конфіденційність та безпека користувачів.


Програмне забезпечення інтелектуального управління.

Набір програмного забезпечення керує платформою HF-G5. Крім того, вбудована інтелектуальна система управління технічним обслуговуванням допомагає знизити пов'язані витрати та підвищити ефективність.

Дізнайтеся більше про Inspur Hybrid Flash Storage AS5500G5 та його технічні характеристики!

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+