fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Передове рішення операторського класу, яке забезпечує продуктивну і прозору трансляцію мережевих адрес і протоколів. Дозволяє операторам послуг і великим підприємствам розширити можливості підключення по протоколу IPv4 і здійснити плавний перехід на IPv6.

Замовити демо

Рішення представлено широким модельним рядом обладнання від віртуальних платформ (vThunder CGN) до апаратних, з пропускною спроможністю 370Гбіт/с (Thunder 7650CGN). Високонадійна операційна система Advanced Core Operating System ACOS забезпечує розширені функціональні можливості в великому діапазоні формфакторів устаткування.


Лінійка A10 Thunder CGN має продуктивність до 370Гбіт/с при кількості одночасних сеансів до 512 млн в одному пристрої, тому характеризується кращою продуктивністю в галузі та перевершує найближчих конкурентів у 2,5 раза. При цьому A10 Thunder CGN володіє мінімальними показниками маси, габаритів і енергоспоживання, що помітно знижує вартість володіння цим обладнанням (ТСО) в порівнянні з конкурентами.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Розширені можливості підключення IPv4:

Розв'язання проблеми нестачі адрес IPv4 і продовження терміну служби мережевої інфраструктури IPv4, для забезпечення постійної доступності та надійності критично важливих додатків і послуг.

Управління міграцією IPv6:

Плавний перехід на IPv6, підтримуючи трансляцію і тунелювання між мережами IPv4 та IPv6. Можливість роботи різних протоколів одночасно, що дозволяє операторам поетапно вводити механізми переходу за потреби.

Масштабованість для IоT і BYOD:

Впровадження IoT і BYOD сприяє швидкому поширенню пристроїв, підключених до Інтернету. Це призводить до виснаження доступного адресного простору IPv4. Планування задоволення потреби IP-адрес в розширенні можливостей підключення і масштабування інфраструктури для забезпечення безперервності обслуговування.

Зниження сукупної вартості володіння (TCO):

Висока продуктивність в компактному формфакторі призводить до зниження OPEX і CAPEX внаслідок ефективного використання місця в стійці, зниження енергоспоживання і вимог до охолодження.

Підвищення рівня захисту та доступності:

Підвищення рівня безпеки інфраструктури за допомогою захисту пулу IP-адрес NAT від великомасштабних DDoS-атак. Забезпечення високої надійності з'єднання шляхом використання шлюзів прикладного рівня (ALG) та інших важливих функцій, таких як висока доступність (HA).

Гнучкі варіанти розгортання:

Можливість розгортання Thunder CGN відповідно до програмно-апаратної стратегії організації: за допомогою апаратного пристрою, віртуального пристрою, платформи без операційної системи та контейнерів CGN.

The Rise of Multi-Vector DDoS Attacks

Управління та інтеграція

Розгортання Thunder CGN можна налаштувати за допомогою централізованого управління пристроями та інтеграції зі сторонніми платформами при потребі. Програмні опції Thunder CGN забезпечують швидке розгортання і гнучку роботу поряд з доступними опціями високопродуктивного обладнання.
  • Глобальне управління на основі аналітики
  • Готовий сервіс для SDN та NFV
  • Гіпервізор (підтримка програмного забезпечення)
  • Платформа без операційної системи
  • Власне розгортання контейнера
Mobile Marketing
+