fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Rack сервер Inspur NF3120M5

Найкращий варіант для віртуалізації, баз даних, високопродуктивних обчислень, аналізу Big Data, AI/Deep Learning та багатьох інших напрямів застосування.

Замовити демо
Оцініть виняткові переваги продуктової лінійки Rack серверів Inspur:

Висока продуктивність

Усувають габаритні та складні конструктивні обмеження, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю, компактністю, надійністю та ефективністю.

Відмовостійкість

Гнучке розгортання модулів пам'яті та модулів вводу-виводу полегшує роботу та управління ресурсами, всебічно задовольняючи численні потреби.

Інтелектуальність

Оптимізують розгортання та енергоефективність, дозволяючи сформувати інтелектуальне хмарне середовище на основі модулізації та cloud-діагностики.

Безпека

Підвищують надійність та безпеку системи шляхом впровадження 108 конструктивних елементів безпеки при одночасному застосуванні автоматизованих підходів до запобігання втручанню.

Inspur NF3120M5

Inspur NF3120M5

Однопроцесорний сервер початкового рівня для підприємств

Переваги

Надзвичайна продуктивність

Надзвичайна продуктивність

Сервер NF3120M5 підтримує новітні процесори Intel Xeon E. Кожен процесор включає до 8 ядер і підтримує до 128 ГБ пам'яті DDR4 2666 МГц. Цей сервер, оснащений збільшеною кількістю ядер та обсягом пам'яті, пропонує оптимізовану продуктивність для обчислень. Висока пропускна здатність введення-виведення та оптимізована обробка зображень високої чіткості забезпечують чудові можливості для розробників контенту.

Гнучка конфігурація

Гнучка конфігурація

Компактне шасі NF3120M5 глибиною близько 550 мм може бути встановлене в стійку глибиною 800 мм, що підвищує ефективність розгортання ІТ-систем на малих та середніх підприємствах.


Підтримується широкий спектр конфігурацій сховища. Відсіки для жорстких дисків підтримують конфігурації з гарячою заміною та без неї. Крім того, підтримуються вбудовані накопичувачі M2.


Сервер має два вбудовані гнізда Gigabit Ethernet і два роз'єми розширення PCIe 3.0, що забезпечує гнучкість, необхідну для піддтримки різноманітних системних функцій.


Підтримуються 6 портів USB, 2 порти VGA та 2 інтерфейси DP, а також пропонується широкий спектр інтерфейсів введення-виводу, що підходять для різних варіантів застосування.

Енергоефективність і економічність

Енергоефективність і економічність

Максимальне значення розрахункової теплової потужності становить 95 Вт, підтримується один блок живлення потужністю 400 Вт або блок живлення із резервуванням 1+1 потужністю 550 Вт. NF3120M5 має сертифікати енергоефективності та екологічності CELP, CECP та Energy Star V3.0, гарантуючи значне зниження енергоспоживання та витрат на обслуговування без шкоди для продуктивності. Це сервер — відмінний варіант для малих і середніх підприємств та невеликих робочих вузлів.

Технічні характеристики

Технічні характеристики Inspur NF3120M5: переглядайте документ на панелі ліворуч або завантажуйте його, щоб оцінити ключові властивості продукту та його потенційну користь саме для вас!


Отримайте поглиблене уявлення про можливості Inspur NF3120M5!

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+