fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Спростіть і захищайте доступ до ключових бізнес-додатків із централізованої платформи. Захистіть стратегічні активи, підвищте ефективність і продуктивність, а також покращте взаємодію з користувачами програм і адміністраторами.

Замовити демо
Функції Identity Management

Центральний каталог

Об’єднайте джерела ідентифікації до єдиного ідентифікаційного довідника, щоб легко контролювати права доступу в одному місці.

 • Підтримка Active Directory, Azure AD, каталогів LDAP та каталогу Google G Suite.
 • Імпорт необмеженої кількості каталогів у платформу WALLIX Trustelem.
 • Повний або частковий імпорт каталогів, заснований на фільтрації членства у групах та атрибутів
 • Імпорт членства в групи та атрибути користувачів для визначення належної політики управління доступом

SSO (Single sign-on - єдиний вхід)

Надайте користувачам можливість єдиного входу в систему, щоб зняти з них тягар керування різними паролями для кожної цільової програми та повторного введення облікових даних.

 • Панель приладів користувача відображає всі програми, до яких користувач має доступ
 • Інтегрована автентифікація Windows та підтримка клієнтських сертифікатів X.509 для доступу до панелі користувача без форми входу в систему.
 • Об'єднання ідентифікаційних даних за допомогою протоколів SAML, OpenID Connect та OAuth.
 • Попередньо інтегровані програми, такі як Office 365, G Suite, Salesforce та багато інших.

MFA (Multi-factor authentication - багатофакторна аутентифікація)

Оскільки універсального рішення не існує MFA, обирайте з багатьох механізмів багатофакторної аутентифікації саме той, який задовольнятиме специфічні вимоги різних груп користувачів.

 • Trustelem Authenticator: мобільний додаток, що пропонує надійне рішення для аутентифікації, який одночасно безпечний і просто у використанні. У зоні дії мережі Trustelem Authenticator отримує push-сповіщення. Коли пристрій знаходиться в автономному режимі, програма генерує 6-значний код. Крім блокування пристрою користувачем, програма може бути захищена відбитком пальця або вимагати введення чотиризначного PIN-коду.
 • Аутентифікація OTP через SMS: просте та практичне рішення, яке широко відоме користувачам в інших контекстах.
 • Пристрої безпеки FIDO 2: можуть використовуватися через WebAuthn для реалізації багатофакторної аутентифікації на основі фізичних ключів USB або NFC. WALLIX Trustelem підтримує всі FIDO2-сумісні пристрої, включаючи сертифіковані ANSSI пристрої.
 • Google Authenticator або будь-яка інша мобільна програма для генерації OTP, що відповідає RFC 6238, підтримується WALLIX Trustelem для багатофакторної автентифікації.

Самообслуговування

Запропонуйте користувачам засіб самообслуговування для спрощення та оптимізації керування обліковими даними

 • Active Directory Self-Service Password Reset (SSPR) дозволяє користувачам самостійно повторно ввести пароль Active Directory після повторної аутентифікації за допомогою одного або декількох додаткових рішень: наприклад, мобільний додаток Trustelem Authenticator, SMS, одне або кілька секретних питань, посилання, надіслане електронною поштою , чи інші рішення.
 • Панель користувача пропонує оновити пароль Active Directory або спонтанно, або після закінчення терміну дії.
 • Користувачам пропонується пройти процедуру реєстрації MFA при доступі до їх панелі приладів або певної цільової програми, так що реєстрація відбувається повністю автономно. Адміністратори контролюють, якому користувачеві чи групі буде запропоновано автоматично зареєструватися у рішеннях MFA.

Проста інтеграція додатків

WALLIX Trustelem має готові інтеграції із широким списком бізнес-додатків, включаючи Office 365, G Suite, Salesforce, Box, Dropbox, OwnCloud і NextCloud, WordPress та багато інших, щоб впровадження Trustelem було максимально легким.

Швидко впроваджуйте та легко запускайте

WALLIX Trustelem розроблений, щоб зробити адміністрування простим та інтуїтивно зрозумілим.

Веб-консоль дозволяє ІТ-спеціалістам легко налаштовувати синхронізацію каталогів, керувати життєвими циклами зовнішніх облікових записів користувачів і додатків, створювати й адаптувати правила доступу, контролювати діяльність і перевіряти безпеку доступу.

Безпека – ваше головне завдання

Зберігайте контроль за своїми ідентифікаційними даними! Платформа WALLIX Trustelem розміщується та керується надійним європейським хмарним провайдером. Суверенітет та безпека ваших даних необхідні для забезпечення якості обслуговування та захисту активів вашої компанії.

WALLIX Trustelem

Гнучкий

Гнучкий

Trustelem розроблено для простоти взаємодії з користувачем та адміністрування як на етапі створення, так і на етапі запуску.

Безпечний

Безпечний

Безпека лежить в основі інфраструктури, програмного забезпечення та експлуатації Trustelem.

Європейський

Європейський

WALLIX Trustelem належить, розробляється, розміщується та експлуатується в Європі, що забезпечує нашу надійність безпеки

Економічно ефективний

Економічно ефективний

Забезпечує окупність інвестицій і економію витрат завдяки привабливим цінам WALLIX Trustelem і надійному наданню послуг.

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+