fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Управління політиками безпеки

Захист інформації корпоративних мереж

Сьогодні серед безлічі проблем, з якими стикаються багато відділів корпоративної інформаційної безпеки, однією з головною вважається нестача або повна відсутність відповідної інформації про мережеві топології, а також про ті зміни, які в ній відбуваються. Крім цього, в компаніях відсутні інструменти з аналізу поточної конфігурації корпоративної мережі передачі даних з точки зору наявних ризиків інформаційної безпеки. Інформаційна безпека, управління інцидентами в мережах може бути досягнуто шляхом дотримання політик безпеки та їх ефективного управління.
Рішення

Забезпечення захисту через єдиний центр управління

Корпоративні мережі на сьогодні можуть мати міжмережеві екрани різних поколінь, доповнені додатковими хмарними засобами управління від різних виробників. Їх адміністрування - не просте завдання, адже необхідно постійно контролювати налаштування маршрутизаторів, комутаторів. Такий контроль забирає дуже багато часу, але крім цього необхідно проводити аудит мережевого обладнання від різних виробників з точки зору захищеності від загроз, а це вимагає спеціальних глибоких знань.


Ручне адміністрування - не найкращий вибір, така політика може привести до несвоєчасного виявлення проблем і витоку даних. Розумніше буде перейти на автоматизоване адміністрування за допомогою спеціальних програмних рішень, що дозволяють вести моніторинг і аудит в єдиному інтерфейсі.


Сучасні програмні продукти дозволяють:

  • повністю автоматизувати необхідні зміни політик і правил безпеки;
  • глибоко аналізувати ризики;
  • робити побудови векторів атак;
  • зберігати життєвий цикл минулих змін;
  • проводити своєчасний аудит.


Вибрати продукт, що відповідає галузевим стандартам вашої компанії, допоможуть фахівці iITD.

Компанія iITD - професійна допомога у розв'язання питань побудови та забезпечення безпеки захищених корпоративних мереж Для середніх і великих компаній необхідно програмне розв'язання питань безпеки для запобігання витоку конфіденційної інформації. Компанія iITD є дистриб'ютором на українському ринку кращих виробників рішень в області інформаційної безпеки та IT-інфраструктури. Широкий вибір програмних та апаратних рішень дозволяє підібрати оптимальний варіант, який відповідає структурі та потребам конкретної компанії. Зосередьте свої сили і увагу на комерційний успіх підприємства, а питання з управління політикою безпеки довірте професіоналам компанії iITD.
Читати даліЗгорнути
Mobile Marketing
+
ukUkrainian