fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія WALLIX

РІШЕННЯ

WALLIX - європейський розробник передових рішень для безпечного цифрового майбутнього, лідер у галузі Privileged Access Management (PAM). Заснована у 2003 році, компанія створює стратегії, які базуються на інноваціях і гнучкості та пропонує набір стійких, простих у використанні та швидких у розгортанні рішень для захисту ідентифікації й доступу до ІТ-інфраструктури.Комплексні функції для безпеки доступу від WALLIX

WALLIX – це надійний експерт з кібербезпеки, який пропонує простий спосіб візуалізації та контролю доступів, забезпечуючи таким чином захист вашого бізнесу. Рішення надійно захищає від кібератак, крадіжки чи витоку даних(інформації), пов’язаних із викраденими обліковими даними та підвищеними привілеями. Рішення дозволяє слідкувати за тим, що роблять користувачі компанії чи зовнішні постачальники послуг у ваших інформаційних системах і уникнути необхідності надавати зайві їм логіни та паролі.


Особливості PAM, MFA, PEDM, IDAAS, EPM – технологій від WALLIX


PAM (Privileged Access Management - керування привілейованим доступом) – забезпечує нагляд за привілейованим доступом до критичної ІТ-інфраструктури. Технологія дозволяє відстежувати всі дії користувачів, включно з привілейованим доступом та перевіряти їх у випадку атаки, зменшуючи таким чином площу ураження.

PEDM (Privileged Elevation and Delegation Management – підвищення привілеїв і управління делегуванням) – дозволяє ІТ-відділу контролювати операції локального адміністрування та блокувати запуск певних процесів, які не є необхідними для виконання своїх завдань.

EPM (Endpoint Privilege Management - управління привілеями кінцевої точки) – цей принцип безпеки ґрунтується на усуненні всіх непотрібних привілеїв, запобігаючи будь-яким помилкам користувачів або зловмисній поведінці. Усі дозволи контролюються на рівні додатків і процесів, не впливаючи на продуктивність користувачів.

IDAAS (Identity and Access Security - ідентифікація як послуга) – це служба єдиного входу, призначена для спрощення доступу до корпоративних програм. Технологія дозволяє надавати користувачам доступ до будь-якої кількості програм, без додаткових сторінок автентифікації.

MFA (Multi-Factor Authentication – багатофакторна автентифікація)забезпечує політику управління ризиками «Zero Trust» та пропонує надійну багатофакторну автентифікацію користувачів до бізнес-додатків і корпоративних активів.


У відповідь на нещодавні нормативні зміни та загрози кібербезпеці, які стосуються сьогодні всіх компаній, рішення WALLIX допомагають користувачам захищатися від кібератак, крадіжок чи витоків даних, пов’язаних із вкраденими обліковими даними та зловживанням привілеями. Це перше ринкове рішення, яке отримало сертифікат безпеки першого рівня (CSPN) від Національного агентства з кібербезпеки Франції (ANSSI) і, таким чином, задовольняє усі критерії відповідно до нормативних вимог.

Компанія внесена до списку Euronext під назвою ALLIX і розповсюджується мережею з понад 170 торгових посередників та акредитованих інтеграторів, WALLIX супроводжує понад 1000 компаній у забезпеченні їхнього цифрового майбутнього.


ВИЗНАННЯ:

  • WALLIX визнана лідером у Gartner Magic Quadrant 2022 у галузі Privileged Access Management

Ознайомитися зі звітом Gartner

  • Посіла перше місце у конкурсі Computing Security Awards 2016 і отримала рейтинг Best Buy від SC Magazine;
  • Вже два роки поспіль, WALLIX визнаний Overall Leader ринку PAM в категоріях продуктів та інновацій за версією KuppingerCole Leadership Compass;
  • Отримала відзнаку Challenger для рішень PAM у звіті Gartner® Magic Quadrant ™ 2021 року;
  • WALLIX стала Customers’ Choice ринку PAM в Європі та EMEA за версією Gartner Peer Insights 2022 ;
  • У 2017 році була включена до рейтингу Forbes France Futur40 - першого рейтингу компаній, що розвиваються на фондовій біржі, опублікованого Forbes

Компанія є членом Bpifrance Excellence, чемпіоном кластеру Pôle Systematic Paris Region та однією із засновників асоціації з кібербезпеки Hexatrust.

Окрім забезпечення надійного рішення для захисту, WALLIX прагне до соціальної відповідальності перед своїми партнерами та суспільством. Компанія прагне до світового лідерства у сфері кібербезпеки та прагне просувати цифровий світ довіри за допомогою своїх рішень.


iIT Distribution – офіційний дистриб’ютор компанії WALLIX, забезпечує дистрибуцію та просування її рішень на територіях України та Казахстану, а також професійну підтримку у їхньому проєктуванні та впровадженні.

Навіщо потрібна PAM-система?


Привілейований доступ містить ключі до обладнання, програм і даних інформаційних систем підприємства та використовується для запуску устаткування, програм і даних ІТ-інфраструктури. Як можна припустити, привілейований доступ в чужих руках може призвести до катастрофи. Зловмисники часто вдаються до атак «підвищення привілеїв», щоб отримати несанкціонований доступ до захищених ресурсів компанії. Співробітники та треті особи (наприклад, консультанти) також створюють потенційні загрози. Це може бути результатом зловживання службовими доступами, халатності або простої помилки. Аналогічним чином, загрозу становлять колишні співробітники, у яких збереглися облікові дані привілейованого доступу.


Рішення PAM необхідне для зменшення таких ризиків. Воно надає командам безпеки додатковий контроль над привілейованим доступом, а також забезпечує важливий аспект кіберзахисту: можливість дізнатися, що сталося під час інциденту безпеки та хто його спричинив. Наприклад, при атаках програми-вимагача служба безпеки отримує максимально повну інформацію про те, хто проник у мережу та які системи і сховища даних були уражені. Без цієї інформації реагування на атаку та усунення збитків триватиме довше і буде набагато складнішим.


іIT Distribution — робить рішення PAM доступними для українському ринку. Ми проведемо комплексну оцінку та допоможемо у підборі якісного рішення під ваші системи. Ви можете запросити демо-версію продукту, який вас цікавить заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Читати даліЗгорнути
Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InfodasКомпанія InspurКомпанія InstanaКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NakivoКомпанія NetBrainКомпанія Picus SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-TКомпанія Wallix
Mobile Marketing
+